מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות

דר רון דבי היקר שלום לך.זה שגיא ואני כותב לך עכשיו שוב וזה שנה+ מאז שהייתי אצלך בפעם הראשונה.נתתי הזדמנות במשך חצי שנה ועדיין נותן לטיפול הפסיכולוגי בלי שום תוצאות רק החמרה.אומר לך איפה זה עומד היום:קושי גדול להתעורר עם דקירות וקפיצות בשרירים עכשיו גם בשרירים הגדולים באגן ובכתפיים במיוחד בבוקר ובערב,זיכרון מוחלש מאוד,כאבי לסת וצוואר וכן בפנים בלתי נסבלים עם תחושת לחץ.אי סבילות למאמץ גופני הכי קטן בהפעלה של הגפיים ותחושת עיקצוצים כאשר מפעיל אותם.בזמן השינה הירדמות של הידיים או תחושת זרמים,חוסר אונות מוחלט גם ספונטני.התכווצויות כואבות של השרירים בכפות הידיים וברגליים ולאחרונה התכווצויות ודקירות גם בשרירים גדולים יותר.כאשר אני נותן שתן אני נותן לסירוגין כלומר השתן נעצר ואחרי שנייה אני מרוקן עוד.אני במצב של חוסר תפקוד בעבודה וכמו כן בבית מכיוון שקשה לי ללכת או לבצע פעולות עם השרירים,אני פשוט לא אותו אדם ואין ספק שמתלווה לזה חרדה ודיכאון.המצב בבית גם לא הולך ונהיה טוב יותר מכיוון שזה חופש גדול ואני מתקשה לתפקד בבית ועם הילדים.מבקש ממך בכל לשון של בקשה להגיע אלייך להתייעצות כמה שיותר מהר,ב-5/8אני אמור לטוס עם הבן שלי ואני לא יודע איך זה ייצא אל הפועל אני במצב פשוט קשה.בקשתי היא שתראה אותי במהרה כדי לראות מה אפשר לעשות(האם אפשר לדוגמא לבדוק כוח שרירים במכשיר שיראה שאכן יש חולשת שרירים?).שתי שאלות נוספות לי אלייך:האם עישון סיגריות לאורך שנים יכול להשפיע לרעה על תפקוד מערכת העצבים?ושאלה שנייה בגלל ההתדרדרות האם זה יכול להיות מצב ניווני של המוח או בעייה מטבולית כלשהיא?אני חושב שיש פה איזשהו מצב נדיר ואשמח אם תיצור איתי קשר ותזמין אותי אלייך בהקדם בגלל שהסבל הוא יום יומי.תודה על העזרה אני בפלאפון 0544550387.בהערכה רבה שגיא טרוסט.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    עישון כמובן לא מועיל למערכת העצבים ויש לו השלכות בריאותיות חמורות לטווח הארוך. בקשר אליך, אין לך מחלה מטבולית או מחלה אחרת הגורמת לנזק או הרס של העצבים. אני מניח שהבעיה אצלך היא יותר בתחום החרדה, שזו כמובן בעיה תפקודית שגורמת לפגיעה באיכות החיים, אך לא לניוון של העצבים. לא אהיה בארץ עד תחילת אוגוסט, כך שלא אוכל לראות אותך, אבל גם אין צורך. אין שום סיבה שלא תיסע ותהנה בטיול עם בנך!!!
    ד׳ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.