מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    nil
    משתתף

אני אספר חלק מהסיפור וגם הוא ארוך,
    מז שנתיים שאני מרגיש כאבים ברגליים – צריבה, שריפה ונוקשות בשרירים
    בידיים גם כאבים ולעיתים הרגשת רעד. יש לי דלדול בשריר ביד ימין.
    הכאבים מתקדמים לאורך היום הם לא מורגשים במהלך תנועה אך מתי שאני סטטי הם מורגשים.
    לעיתים יש לי חוסר יציבות בגלל נוקשות השרירים.
    עברתי את כל הבדיקות EMG MRI בדיקות דם כוללות, דופלר צווארי, אקו לב, מבחן מאמץ הכל תקין אני בריא עם תעודות רק מרגיש שבר כלי ויש דלדול של שריר יד ימין. שמתי לב שקפה שחור גורם להחמרת התופעה או סיגריה גורמת לנוקשות גבוהה יותר של השרירים.
    מישהו שמע על תופעות כאלו מישהו יודע איזו בדיקות נוספות עלי לבצע.
    אני כבר מיואש 3 נרוירולוגיים מומחים כל אחד אומר משהוא אחר ולטעמי אף אחד לא בכיוון
    אחד אמר נוירופטיה של הסיבים הקטנים – לי זה לא נראה.
    אחד אמר תיסמונת כלשהיא – לא ברור כיצד דלדול שריר
    אחד אמר – אתה בריא לחלוטין ויש לך אישורים על זה (הבדיקות) הבעיה שאני מתפרק בקושי מצליח לתפקד.
    אשמח לכיוון תודה.

יגאל
    משתתף

היי כן יש לי גם הרגשות כמו לך צריבה,שריפה,חולשה וקליקים,ובזמן האחרון רעד של היד והרגל
    זה שעברתה 3 נירולוגיים לא אומר כלום יש אצלנו בארץ רופאים מומחים שפשוט צריך לשלול להם את הרישיון ונתקלתי בכמה כאלו שלא מבינים ושללו בעיה.תכנס לאתר הזה (http://www.osteopathy.co.il)יש כאלו בודדים בארץ אם תואר בין לאומיD.O
    תשים לב לא כול הרשומים שמה יש להם את התוספת של (General Osteopathic Council registered)
    שהוא בעצם מצאה לי כמה בעיות נירולוגיות בנוסף לכול השאר והוא לא נירולוג הוא אסטיאופט נטורופט וכירופרקט ומורה לשיטת אלכסנדר וניתן למצוא חלקם במרפאות כאב .(הבדיקה שהוא עשה לי והשוויון בין צד שמאל לימין שום אורתופד לא עשה לי ועברתי 20 בערך)
    אני גם חיפשתי נוירולוג ומצאתי 2 פרופסורים שבאמת מבינים בתחום (נמחקו השמות).תעשה אליהם חיפשו בגוגל ותמצא הסבר רק מה שכן הם לוקחים בערך 1000 שח לייעוץ ובדיקה (אני מוכן לשלם) מאשר ללכת לאותם נירולוגים שלא מבינים כלום ואומרים אתה בריא. אני קורה להם ווטרינרים !!! אולי יש לך מחלה שלא מגלים בדיקות דם וכול הבדיקות השונות כמו במקרה שלי לא דם לא CT לא איזוטופים 3 שנים עד שהובחנתי אם פיברומיאלגיה

רינה
    מנהל בפורום

שלום נילו

צר לי לשמוע על הסבל שלך.
    מניסיוני אני יודעת שלא תמיד רופאים יודעים או יכולם לאבחן משהו. בס"ה אם הבדיקות תקינות – אין להם איך לנחש והם מתבססים רק על התלונות הסוביקטיביות.
    קראתי קצת מה שכתבת בפעמים הקודמות – הבנתי שעשית מס' שינויים בחיים – שאחד מהם הוא הפסקת עישון.
    לדעתי (ואני ממש לא רופאה) – יתכן שיש לך איזו פגיעה עצבית כתוצאה מכל מיני סיבות – אלכוהול, עישון או חומרים אחרים שנחשפת אליהם. כמו כן, יכול להיות שיש לך איזה חוסרים תזונתיים אשר פוגעים בעצבים.
    האם עשית בדיקה לויטמין B12, B1, B6, D?
    מה היו התוצאות?

כדי לנסות להבריא – אני ממליצה על שינוי תפריט. אם תרצה המלצות ומה אני עשיתי ואיך זה השפיע עלי – אשמח לתת.
    הרבה בריאות
    רינה

nil
    משתתף

כל הבדיקות תקינות כולל ויטמינים.
    אכן הפסקתי לעשן ומה שמוזר שכל התופעות החלו לאחר הפסקת העישון.
    לגבי השתייה – אף פעם לא הייתי שתיין גדול פעם בחודש וגם במידה.
    אני לא חושב שהיה פגיעה בעצבים אני חושב שהמערכת יצאה מאיזון הרי היא הייתה רגילה ל – 18 שנים של ניקוטין ועוד חומרים שונים ומשונים.
    אבל גם זה אני לא בטוח הרי אני לא רופא.

אני אשמח לקבל את המלצות לתזונה נכונה
    תודה

רינה
    מנהל בפורום

לא שכחתי – פשוט מאד עסוקה…

בשלב הראשון – לפחות שבוע – לאכול מזון נקי מכל מיני רעלים או חומרים שמעמיסים על הגוף – זה אומר – רק אורז (מלא)וירקות (מומלץ אורגניים). לשתות הרבה מים או חליטות צמחים ללא קפאין.
    לאחר שבוע – נוסיף דברים בהדרגה..
    אגב – מה היו הערכים של בדיקות הויטמינים שלך. גם אם הם בטווח – יכול להיות שהם בטווח הנמוך וצריך עכשו קצת יותר לתמוך בתהליכים בגוף.

הרבהבריאות

רינה

(לגבי המשך התזונה – בהמשך – לפי איך שתרגיש)

nil
    משתתף

כל הערכים במרכז בדיון באמצע

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.