מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    תהילה
    משתתף

שלום ד"ר מצטערת מראש על האורך הסיפור הוא כזה,כבר שנה אני מרגישה לא טוב!
    לפני ארבע חודשים החלו קפיצות שרירים חזקות בכל הגוף בעיקר ברגליים מהר מאוד החלו גם רדימויות ביידים וברגליים בשתיהם במיוחד במצבי מנוחה(ישיבה ושכיבה) לאחר מכן החלו כאבים כמו כאבי שרירים חזקים ואז באה תופעה של כאבי עצמות ממש חזקה נשלחתי לברורים אך עד היום אין לי תשובה להלן הבדיקות

הולכה חשמלית-תעלה קרפלית מימין במידה בינונית.
    EMG מחטים-רשום תקין, ואין עדות לניוון שרירים אם תופעות אלו יימשכו תבצעי בדיקה חוזרת.
    בדיקה ניורולוגית-תקינה.
    CPK-קצת גבוה 187
    סיטי מוח-ציסטה עם הדקקות העצם 6 מ"מ הרחבה קלה של החדרים (רשום מוכרת כציסטה מלידה)
    סיטי עמוד שדרה צווארי-בלט דיסק אחורי עם לחץ על השק ב C4 C5
    סיטי עמוד שדרה חזי ומותני-
    D8-9:שינויים ניווניים של הדיסקית ללא עדות לבלט עם סימני תמט קל הלוחעליון קדמי של חוליה D9 הממצא חשוד כשבר דחוס ישן.
    D9-10:שינויים ניווניים קשים של הדיסקית עם סימני טמת קלבלוח עליון קדמי של גוף חוליה D10 הממצא חשוד לשבר דחוס ישן.
    D10-11:שינויים ניוונים של הדיסקית ללא עדות לבלט.
    השאר רשום תקין.
    בדיקות דם כלליות-אנמיה מחסר ברזל
    הניורולוג אומר שזה לא מחלה ניורולוגית האורטופד אומר שזה לא מחלה אורטופדית לבנתיים אני לא ישנה בלילות בגלל הרדימויות של היידים והרגליים יש לי תינוק בן 10 חודשים ואני מרגישה שאני בתוך מערבולת ואין תשובות חד משמעותיות
    בבקשה ממך הכוון אותי אמור לי מה לדעתך עוד לבצע לאיזה מומחים לפנות אני רק בת 29 ,תודה וסליחה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום,
    מאחר שנוירולוג שבדק אותך לא מצא עדות למחלה נוירולוגית, הרי שנראה שהתלונות שאת מתארת הן לא עקב מחלה נוירולוגית. אין לי כמובן אפשרות לדעת מה הסיבה לכך, יתכן אולי מצב של לחץ נפשי. אולי כדאי שתנסי טיפול תרופתי, לראות אם עוזר.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.