מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    דוד
    משתתף

אני בן 21, ברקע יש לי פסוריאזיס וגם כנראה דלקת מפרקים בעמוד השדרה שקשורה לפסוריאזיס.

לאחרונה מזה חודשיים אני מרגיש בזמן ההירמדות:

א. אני רואה הבזקי אור לבנים ולפעמים כחולים (לפני כמה ימים כשהייתי ער ביום, ראיתי טלוויזיה וראיתי פתאום נקודות לבנות לכמה שניות)

ב.יש לי זרמים בידיים וברגליים בהירדמות לפעמים, במיוחד כששתיי הידיים משולבות או הרגליים משולבות

ג. עברתי בדיקת EEG שיצאה תקינה וגם בדיקת שדה ראייה שיצאה תקינה וגם הרחבת אישונים אצל רופא עיניים שיצאה תקינה , וכיוון שיש לי גם חולשה מסויימת בזרועות נשלחתי לבדיקת EMG שאותה עדיין לא עברתי.

ד. לאחרונה ביום יום יש לי דקירות וזרמים בעקבים ברגליים ולעיתים גם באצבעות כף הרגל לאחר ישיבה ממושכת, או לאחר הפעלת לחץ על העקבים.

ה. לאחרונה כאשר אני מתכופף (לא תמיד) אני מרגיש כאב באזור מסויים בראש, במשך היום לא כואב לי הראש.

איזה כיוון יכול להיות לכל מה שאני מתאר פה? ואיזה בדיקות כדאי שאעבור? והאם אני צריך לדאוג?

תודה.

דוד
    משתתף

דבר נוסף שקורה לי על סף ההירדמות זה חוסר תחושה בגרון ובלשון ולפעמים גם בפרצוף.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    מכלול הסימפטומים שאתה מתאר לא נראה כמחלה או בעייה נוירולוגית. על פניו לא נראה שיש סיבה לדאגה. בכל אופן, על מנת שתקבל כיוון מוצק עליך להיבד על ידי רופא., לכן בכל מקרה רצוי שתיבדק על ידי נוירולוג בקופ"ח.
    כל טוב
    ד"ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.