מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי היקר שלום!מזה כשנתיים שאני בבדיקות אישפוזים טיפולי רפואה משלימה ובמקביל עזרה פסיכיאטרית.אין שום דיפור רק הידרדרות.יש חוסר נוחות ורעד בכל שרירי הגוף גם בבטן גם ידיים רגליים וגם אעד ולחץ בצוואר ובלסתות בפנים.מתקשה ללכת ולעיתים סוחב את רגל שמאל.יש עיקצוצים צריבות ונימולים.קושי לעמוד על הרגליים ותחושת בעירה מהגפיים.יש לחץ בלתי נסבל בצוואר ובפנים וקושי לנשום עם כיווץ בחזה.העיקצוצים קיימים גם בחזה והקשיון בצוואר נוראי.הידיים חלשות ורועדות בעת פעולה יש רעד ברגליים בזמן עמידה.אני מאבד זיכרון לחלוטין מתקשה ללכת או לעלות מדרגות.סובל מעייפות שהולכת ומתגברת ומתעורר בלילה עם קושי לנשום כשהריאות עצמן תקינות לחלוטין אצלי.לא מסוגל להרים את ביתי בידיים או לעשות פעולות שהייתי עושה בעבר.אני מאבד את היכולת השרירית למרות שהבדיקות האובייקטיביות תקינות.יש מעורבות אוטונומית-יש חוסר שיווי משקל אימפוטנציה החלפת צבע בידיים ורגליים וחוסר יכולת להתאפק במתן שתן.אני לא רופאאך יודע רק שהולך ודועך מבחינה שרירית.יש טיקים ודקירות כואבות בשרירים.הטיפול שקיבלתי לאורך התקופה לא שינה כלום אני רק מידרדר מבחינה נוירולוגית ולא יודע מה לעשות.הכאבים והלחץ בצוואר ובפנים הורגים טותי.מבקש שתקבל אותי ותכוון אותי כי אני אובד עצות.יש פה משהו נדיר לדעתי כי אני מרגיש את הירידה בתפקוד מיום ליום.כבר לא יודע מה לחשוב:נוירופתית סיבים דקים,msa ,מללות אחאות איני יוגע אני רק יודע שסובל מאוד .הדוגמא הכי טובה כאדר מפעיל את היד מרגיש שריפה בשיכמה.הרגליים נרדמות.מתחנן לעזרתך

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום,
    בדקתי אותך כבר מספר פעמים, ולא מצאתי אצלך בעיה נוירולוגית. אין לי ספק ולו הקטן שאתה סובל מאוד ושאיכות החיים שלך נפגעה מאוד, אבל מהידע שיש ומהניסיון שלי לא מצאתי אצלך מחלה נוירולוגית. מציע לך שתפנה לרופאים מתחומים אחרים, כמו ראומטולוגים או פנימאים שיבחנו את מכלול הסימפטומים הרחב שלך, אולי לרופאים מתחומים אחרים יהיה איזה רעיון אחר.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.