מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #15554
  אלמוני
  אורח


  שמי גלי בת 22,מצב בריאותי טוב,סובלת מתת פעילות של בלוטת התריס מ2003-מאוזנת באלטרוקסין -בדיקה אחרונה היתה 4.2.
  בחודש-חודשים האחרונים מרגישה אי נוחות באיזור העינים מעין הרגשה של "אוויר ומשהו מציק שמאחרוי איזור העינים,,פניתי לרופא עינים שבדק את הכל כולל ראיה,מלב יובש שעבר וטופל לא נמצא כלום שקשור לעינים או ראייה.יש לי מצפר נורא קטן 1/2 ו1/4 אך נאמר לי שלא מחייב הרכבה של המשקף וגם אם כן אז רק מול מסך מחשב. רופא המשפחה טען שזה יכול להגיע מלחץ או חוסר שינה ונתן לי להתחיל טיפול בקלמנרבין(טופלתי בציפרלקס לבעית שינה כשנה והפסקתי לפני חצי שנה)-הטיפול עזר חלקית אבל המצב חזר שוב שוב תחושבת כבדות ורצון לעצום עינים,אויר או משהו מאחורי העין שמציק.יש לי בעית מחיצה באף וחשבתי אולי זה השפיע אך נענתי בתשובה שלילית מרופא המשפחה. המצב נמשך עוד מעט חודשים,מעונינת לשומע את אבחנתך,ומופנת לנורולוג בימים הקרובים.
  תודה ויום נעים

  #15555
  אלמוני
  אורח

  רופא המשפחה העלה אופציה שאולי זה מצב של בצקת נפיחות מאחורי איזור העין שבא לידי ביטוי בעינים בולטות(עיני לא בולטות ככ אבל הוא העלה את זה כי לא מצא לנכון אבחנה נוספת שאפשרית לבעיתי) -במצב שיש יתר פעילות,אך אני סובלת מתת,

  #15557
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום

  לפעמים תחושת הלחץ כפי שאת מתארת נובעת ממתח של השרירים. לא תמיד הסיבה ברורה. בכל אופן, אני מניח שנוירולוג שיבדוק אותך יוכל לעזור לך יותר.
  בברכה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.