מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #20734
    אתי
    משתתף

    שלום ד"ר רון דבי,
    לפני כשנה קיבלתי מרופא עור איטרנול לטיפול פטרת הציפורניים מינון של 2 כדורים בבוקר ו 2 בערב למיטב זכרוני, כעבור 4 ימים בערך התחילו לי עקצוצים בכל הגוף יחד עם הירדמויות כאלה שלא ידעתי להסביר, אושפזתי בבלינסון ל 3 ימים במחלקת עצבים ושם עברתי בדיקות דם ובדיקות נוירולוגיות סטנדרטיות, בדיקת emg תקינה, הרופא אמר שזה עניין של זמן שיעבור וללא ספק יעבור או וירוס סעצבים או ממתח נפשי ואכן עבר לאחר 3 שבועות +-.
    רופא נשים רשם לי זידובל ג'ל ל – 5 ימים וגינלי אחרי ה 3 אתמול התחילו לי בלילה לפני השינה עקצוצים שוב.
    שאלתי: לאיזה חומר אני אלרגית או למה זה קורה לי?
    האם להמשיך את הטיפול? (נשארו יומיים ולאחר מכן צריכה להמשיך עם אגיסטן קרם וגינל למשך 3 ימים).
    האם זה מוסכן? או האם יש לי בעיה נוירולגית שמתעוררת בעקבות שימוש בתרופות מסוג שהוא?
    אודה לתשובתך. אתי

    #20739
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    מאחר שהתופעה החלה לאחר לקיחת תרופות נראה סביר שמדובר באלרגיה לתרופות שלקחת. את יכולה לפנות לרופא אלרגולוג או אימונולוג ולבצע מבחנים לאלרגיה על מנת לאבחן למה את אלרגית.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.