מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    בועז
    משתתף

שלום רב,

לפני שבועיים תרמתי דם מיד ימין. יומיים אח"כ ראיתי שיש שטף דם בין המרפק לכף היד. לאחר יום נוסף התחלתי להרגיש נימול וכאבים באצבעות היד. הרופאה אמרה ששטף הדם לוחץ על עצב, ובהדרגה הכל יחלוף. בינתיים שטף הדם כמעט חלף לגמרי אך הכאבים נשארו ללא שינוי.
    בנוסף לפני שלושה ימים התחלתי להרגיש עקצוצים ונימול במקומות שונים בגוף, כולל הרגליים, כפות הרגליים, יד שמאל, חזה, צוואר, אוזניים ופנים. העקצוצים נמשכים כמה שניות ואז נעלמים. לאחר מספר דקות שוב הם מופיעים במקום אחר בגוף. מאוד מטריד…
    יש לציין שמעולם לא היו לי תופעות כאלה בגוף.
    בדיקות דם (ביוכימיה, סרולוגיה, המטולוגיה, קרישת דם ועוד) לא הראו שום ממצא חריג (אין אינדיקציה למחלה נגיפית, זיהום, פטרייה, טפיל או חסר/עודף תזונתי כלשהו).
    הנוירולוגית (שלשום) טוענת ששתי התופעות יחלפו מעצמם, אך אין שום סימן לכך כרגע ואני מודאג מאוד! בכל מקרה אין לה מושג מה מקור העקצוצים.

האם יש לכם איזשהו רעיון?
    אודה לכם מאוד על כל עזרה!
    בועז

דר רון דבי
    מנהל בפורום

תחושת נימול , עקצוצים

שלום

תחושת נימול מקומית ביד תתכן אכן בדלל לחץ מקומי, זה כמובן לא מסביר את תחושת העקצוצים הכללית. אני מניח שהנוירולוגית לא מצאה איזו בעיה בבדיקה הנוירולוגית, שזה כמובן מצויין. לעיתים יש תופעות כאלה, יכול להיות קשור ללחץ, מתח, ופעמים רבות חולפות מאליהן. אם כמובן התופעה תימשך תפנה שוב לנוירולוגית.

בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.