מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אסתי
    משתתף

שלום,
    כבר שלוש שנים שאני סובלת מתחושת זרמים, נימול וכאב באזור המרפק, כף היד ואצבעות 4-5 עקב פגיעה ממקור לא ידוע ב-ulnar n. במהלך השנים עשיתי 4 פעמים EMG שבכולם ההולכה לא תקינה אך לא מספיק נמוכה בשביל ניתוח (נע בין 44-34). עברתי מספר סבבים של טיפולי פיזיותרפיה עם הקלה מועטה וזמנית, נשללו התנהגויות פתולוגיות שאני מבצעת עם המרפק ואני כבר שנתיים ישנה עם יד ישרה (עוטפת את המרפק בסד רך/קשה). בנוסף עשו לי US שלא הראה ממצאים מיוחדים.
    כנראה שבקיץ אעבור ניתוח אנדוסקופי בעצב כדי לנסות לשחרר לחץ שאולי גורם לירידה בהולכה ולשאר הסימפטומים. רציתי לדעת האם מומלץ שאעבור בדיקה אצל נוירולוג לפני שאעבור את הניתוח (עד עכשיו נבדקתי רק ע"י מומחי כף יד) והם אולי בתחום הנוירולוגיה יש בדיקות שיאבחנו את מקור הבעיה או טיפולים שיוכלו לעזור לי לפתור את הבעיה ללא ניתוח. חשוב לי לציין- שגם ביד השנייה יש לי מעט ירידה בהולכה (וסימפטומים זהים אך חלשים בהרבה) אבל עדיין בטווח הנורמה (נע בין 47-73).

תודה מראש!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

נוירופתיה אולנרית

שלום

לדעתי בכל פגיעה עצבית רצוי לעבור הערכה נוירולוגית. יתכן שבאמת מדובר בנוירופתיה של העצב האולנרי שמצריכה ניתוח, אך כדאי תמיד לשמוע דיעה של רופא שאינו מנתח, במקרה שלך רופא נויורולוג.

בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.