מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #19376
  סיון כהן
  משתתף

  שלום, שמי סיון, אני בת בעוד שבוע 29
  לפני 8 חודשים בערך עברתי תאונת אופנוע,
  לאחר התאונה לא הלכתי לבדיקות, הגוף קיבל קצת מכות יבשות והיו שרירים תפוסים במשך בערך שבוע.
  המכה שחטפתי היתה באיזור החזה והצוואר.
  לפני בערך 4 חודשים החל כאב עז באיזור השכמות וכתף ימין עם הקרנה ליד ימין.
  עשיתי ct צוואר וגילו 3 בלטים של דיסקים. C5 c6 c 7 , התחלתי טיפול בפיזוטרפיה. כמה זמן אחכ החלו נימולים וכאבים עזים בכפות הרגליים, רעידות וזרמים, עשיתי בדיקת MRI ולא היו ממצאים. התחלתי טיפול גם בדיקור, לאחר הטיפול ה3 היו כאבים חזקים מאוד וחולשה בגוף ורעידות חזקות, הגעתי למיון ושם שלחו אותי למרפאות כאב בתל השומר, הרופא שמטפל בי שלח אותי לסי טי מח ובדיקת emg ברגליים ובידיים,שתי הבדיקות יצאו תקינות.
  מתחילת הטיפול במרפאות הכאב לפני כשלושה חודשים אני מטופלת על ליריקה ופרקוסט,וכדורי שינה.
  אינני מסוגלת לתפקד כלל ללא הכדורים.
  התחלתי טיפול בתל השומר של אישפוז יום אחת לעשרה ימים לטובת שיכוך הכאבים על ידי מגנזיום(שקיבלתי פעם אחת ולא עזר לי כלל),ושבוע הבא על ידי לידוקאין.
  בנוסף אני הולכת אחת לשבוע לטיפול הידרוטרפיה ועשיתי 8 טיפולים של דיקור עם מעט הטבה באיזור השכמות אבל ללא הטבה ברגליים כלל.
  קיבלתי השבוע ct לגב התחתון, היום המטפלת שלי (הידרוטרפיה) עשתה לי מעט מתיחות וכשאחזה בכפות הרגליים שלי טענה שממש הרגישה את הזרמים שאני מרגישה ברגליים הכאב התפשט גם לאזור התחתון של השוקיים.
  אני רגישה לקור ורוח ומתחילות לי רעידות בגוף ברגע שאני חשופה להם.
  עדיין אבחנה מדוייקת לעניין, הרופא שלי במרפאות כאב אבחן פגיעה במערכת העצבים, רציתי לדעת האם יש לך אבחנה? האם אני מטופלת בטיפול המתאים? אשמח לתשובה הסבל מהכאב בלתי אפשרי אני איני יכולה לתפקד כלל.
  תודה רבה,סיון.

  #22595
  אבי
  משתתף
מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.