מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום! האם יש קשר רפואי כלשהו בין מחלת הפוליו שחליתי בילדותי,לבין נגיף ההרפס דיזוסטור שתקף אותי לפני כשנתיים בגיל 62 בערך? לציין שלמרות הטיפולים והתרופות שקבלתי עד כה,טרם נפתרה הבעיה.נותרתי עם תפקוד גופני לקוי מאד כאשר רגל שמאל ויד שמאל מתפקדים בקושי רב. תודה!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

פוליו הרפס זוסטר

שלום

אין קשר בין מחלת פוליו להרפס זוסטר. אמנם מדובר בשני וירוסים התוקפים את מערכת העצבים, אך אין קשר בניהם.

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

שלום. בהמשך לתשובתך בעניין הקשר בין נגיף הפוליו שתקף אותי בילדותי לבין נגיף ההרפס זוסטר שתקף אותי לפני כ-3 שנים בגיל 60 בערך, להלן מספר שאלות:בילדותי לא חוסנתי נגד נגיף הפוליו.האם יתכן שנגיף ההרפס זוסטר שפגע בי קשות והשאיר נכות הדומה מאד לנזקים של נגיף ה
    פוליו,קשור בצורה כלשהיא לעברי הרפואי? האם יש דרך רפואית לבדוק באם מצבי הרפואי קשור למה שהרפואה מכנה "תסמונת פוסט-פוליו"? במידה שיש צורך,אזמין תור למרפאתך, בתודה הדר.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

הרפס, פוסטפוליו

שלום

אין כל קשר בין עברך הרפואי בנוגע לפוליו לבין התפתחות הרפס זוסטר. במידה ופתחת תסמונת פוסטפוליו, זה לא קשור לזיהום בהרפס זוסטר.

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

שלום לד"ר רון! תודה על תשובתך המהירה. ברשותך שאלה נוספת. האם יתכן שתסמונת הפוסט פוליו תופיע אחרי שנים רבות לאחר לחליתי בנגיף הפוליו וזאת כמובן ללא כל קשר להרפס זוסטר? תודה רבה.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

פוליו , פוסטפוליו

שלום

התשובה היא כן. בדרך כלל, תסמונת פוסטפוליו מופיעה שנים רבות לעיתים עשרות שנים לאחר הזיהום בנגיף פוליו. זאת כמובן ללא כל קשר ל- הרפס זוסטר .
    בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.