מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ליאור
    משתתף

אני ב 34, מזה חודשיים אני סובל מכאבים בשוקיים , שרירי התאומים שכוללים חולשה וקפיצות שריר בלתי פוסקות.
    סביב השריר יש תחושה כאילו משהו עוטף אותו, כמו סיילוטיפ.. ובבדיקת emg לא נמצאה בעיה.
    אציין שאני חרד מעט מהמקרה הזה כי ניורולוג רק נתן לי מגנזיום וויטמין e וכעת שלח אוץי למפראת עצב שריר.
    הכאבים מתרחשים בעיקר לאחר מאמץ קליל והקפיצות תמיד קורות. כבר חודשיים!
    איזה בדיקות עוד עליי לעשות? מה יכול להיות לי? יכול להיוץ קשור לכאבי גב תחתון שיש לי כבר שנים? אני מרגיש שאני משתגע, אני לוקח לוריואן להרגעה אבל זה לא עוזר בכלל לתסמינים..

תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    התלונות שאתה מתאר לא נשמעות כמו מחלה ניוונית. כמו כן, נוירולוג בדק אותך ולא התרשם ממחלה ניוונית. ויטמין E ומגנזיום מקילים מאוד על כאבי שרירים. כאבים ברגליים כעיקרון יכולים לנבוע גם משינויים בעמוד השדרה המותני. תתייעץ אולי גם עם רופא אורתופד.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

ליאור
    משתתף

שלום דר.
    כבר כמעט 4 חודשים שהקפיצות שרירים בשוקיים פשוט לא מפסיקות, בעיר אחרי מאמץ קליל כגון הליכה.
    מגנזיום וויטמין לא עוזרים לי ולמעט קפיצות שרירים בשתי השוקיים שלא מפסיקות אני ממש מרגיש לחץ וכאב בשוקיים לאחר הליכה מעט מאומצת.
    אני אשמח לדעץ איזה בדיקות עוד כדאי לעשות חוץ מה emg שיצא בסדר כדי לשלול מחלה ניוונית קשה?

תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום,
    מה שחשוב זה הרושם של הנוירולוג שבדק אותך. במידה והבדיקה הנוירולוגית הייתה תקינה וגם ה- EMG היה תקין, זה מספיק לשלול מחלה ניוונית קשה, ואין צורך בבדיקות נוספות. קפיצות שרירים שפירות הן דבר נפוץ, ואינן מעידות בהכרח על קיום מחלה נוירולוגית ניוונית.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.