מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יוסי
    משתתף

שלום רב.
    לצערי יש לי בעיה של חוסר ריכוז ופיזור נפש באופן כללי. ואני רוצה לדעת באופן כללי מה הפרוצדורה לטפל בזה? (לגשת לנוירולוג או קודם לרופא משפחה)?
    ועוד שאלה (אולי זה קשור לבעיה הכללית של חוסר ריכוז?) – יש לי שני ילדים בגילאים קרובים, ואני בקביעות מתבלבל בין השמות שלהם, וקורא לכל אחד בשמו של השני,(=לא שאני חושב שקוראים לילד בשם אחר…אלא פשוט אוטומאטית נפלט לי השם השני….) ואני מייד צריך לתקן את עצמי. ומאוד מעניין אותי מדעת ממה זה נובע, וזה מטריד אותי (כי לדעתי זה סימפטום של משהו עמוק, שגורם לי להפרעות נוספות, ואם אדע מה הסיבה לזה, אוכל לפתור את הבעיה בשורשה)
    המון תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    יש אנשים שהם יותר מבולבלים ומפוזרים, זה המוח שלהם. מה בדיוק קורה בו, אנחנו לא ממש יודעים, אבל לא נשמע כמו איזו מחלה. אם הדבר מטריד אותך תוכל לפנות לרופא נוירולוג.

בברכה

ד"ר רון דבי

יוסי
    משתתף

אילו רק זו היתה הבעיה שלי זה באמת לא היה מטריד אותי, הבעיה היא שזה קצה הקרחון.. יש לי את כל התסמינים המופיעים בדפי אינטרנט בתור סימפטומים של בעיית קשב וריכוז. וזה ממש תוקע לי את החיים, ואני לא ממצה אפילו 20% מהכישורים שלי….
    לא אאריך כאן, כי בכל זאת מדובר רק בפורום, השאלה רק היכן ניתן לעבור אבחון וטיפול בבעיות כאלו (אני בקופ"ח מכבי)
    תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

נכון, רצוי באמת שתעבור הערכה יסודית יותר. תברר במכבי בנוגע להערכה קוגניטיבית (נוירופסיכולוגית) זה שירות שניתן בקופות. צריך כמובן הפנייה מהרופא שלך או מרופא נוירולוג של הקופה, אני לא בקיא בפרטי ההליך.

בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.