מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #20677
  Dor
  משתתף

  לכבוד ד"ר רון דבי שלום רב,
  בתאריך 11.11.2014 נבדקתי על ידך במרפאה הניורולוגית בבית החולים וולפסון, בהקשר של כאבי שרירים שמסתובבים בגוף ופיסקלציות.חשוב לציין שהייתי אחרי תהליך של בדיקות לשלילת טרשת בעקבות תחושות חישמול וכאבים עצביים ופגישה עם שני ניורולוגים נוספים כולל MRI מוח ועמש"צ שהדגים ממצאים לא ספציפיים במוח "מוקדים בודדים של סיגנל חריג" וכן בלטי דיסק ב C4-C5,C5-C6 עם אמפרסיה על השק הטקלי. ערכת לי בדיקה ניורולוגית אמרת שהיא תקינה ואין צורך בבדיקות נוספות ואמרת שיתכן שמדובר בסוג של פיברומיאלגיה והמלצת על התחלת טיפול באמצעות סימבלטה. מאז יצא לי לבצע בדיקת NCT או יותר נכון EMG ללא מחט במכון מור בבני ברק התשובה שם הייתה (סיכום: בדיקת ההולכה של גלי ה-F בגבולות הנורמה וסימטריות אין עדות לפוליניורופטיה
  ) , היות והבדיקה לא כללה גם בדיקה עם מחטים כפי שהניורולוג שהפנה אותי ביקש ערכתי בדיקת השלמה במכון מור בבת ימון בבת ים של EMG עם מחטים התוצאה של הבדיקה הייתה :
  (הוספה לבדיקה NCV שבוצעה ע"י ד"ר בלומן בתאריך 14.11.2014.
  סיכום:הבדיקה (EMG) תקינה,ללא עדות לנזק בשורשים המותניים והצוואריים, ללא נזק שרירי.ד"ר גרוזמן גלינה.)
  רצ"ב הבדיקות למכתב.
  שאלתי היא ,היות ובזמן הבדיקה לא חשתי קפיצת שרירים אך כול הזמן שלפני ואחרי הבדיקה אני חש פיסקלציות ללא הפסקה בצורה מפושטת בכול מקום אפשרי בגוף כולל חולשה בגפיים השמאליות, האם יתכן כי אני בכול זאת בשלב של התפתחות של מחלה ניוונית כמו ALS , החרדה שלי מאוד גדולה ולא מאפשרת לי לתפקד והפכה אותי לחסר אונים.
  מה דעתך בעניין ומה עלי לעשות?
  בברכה והמון המון הערכה.

  #20685
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  פסיקולציות

  שלום
  מחלת ALS היא מחלה ניוונית של מערכת העצבים, כך שבנוסף לפסיקולציות יש סימנים נוספים שמעידים על קיום המחלה. פסיקולציות לכשעצמן יכולות להיות תופעה שפירה שקיימת אצל אנשים בריאים, ומחמירה למשל בעת מצבי לחץ או בעת פעילות גופנית. מאחר שהבדיקה הנוירולוגית שלך הייתה תקינה ולא הדגימה סימנים של מחלה ניוונית של מערכת העצבים, לא נראה לי שיש סיבה לדאגה כלשהי.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

  #20688
  Dor
  משתתף

  תודה רבה לך על היחס האישי והפרטני לכול אחת מין הפניות בפורום הזה כמו גם ביחס האדיב ,המקצועי והאישי בפגישה איתך פנים אל פנים.
  מאחל לכולנו שכול הרופאים והמומחים השונים יהיו כמותך.

  #20694
  Dor
  משתתף

  לכבוד ד"ר רון דבי שלום רב,
  הייתי שמח להיפגש איתך פעם נוספת במרפאה הניורולוגית בבית החולים וולפסון מפני שאני חש שהמצב החמיר מאוד ,אני מרגיש שיד ימין שלי נחלשת בצורה דרמטית כמו גם רגל ימין שנמצאת באותה מגמה אני חש שמאז שנבדקתי על ידך מלפני חודשיים כמעט המצב מחמיר.
  אודה לך מקרב לב אם תוכל לפגוש אותי בהקדם ,מפני שאני אובד עצות ומעריך מאוד את מומחיותך.
  בברכה והערכה.
  דורון.

  #20698
  Dor
  משתתף

  .

  #20699
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  תיצור קשר עם זימון תורים בוולפסון ואשמח לפגוש אותך
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.