מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יפעת
    משתתף

לפני שנה התחילו לי חולשה בשרירים של הגפיים וקפיצות בשרירים בכל הגוף. בדיקה נוירולוגית תקינה וEMG תקין. הרופא חשב שזה על רקע נפשי. לאחר זמן מה החולשה פחתה.
    לאחר חצי שנה שוב אותו סיפור. הפסיקולציות לא פסקו כל החצי שנה הזאת, אך החולשה בשרירים פחתה.אך לאחר חצי שנה זה חזר ובנוסף הרגשתי אצבע ואגודל ביד רדומים, פסיקולציות בלשון וכמובן שהייתי בחרדה גדולה. הלכתי שוב לנוירולוג שבדק ושלח לEMG ויצא תקין. לאחר זמן מה החולשה פחתה אך הפסיקולציות לא נפסקו.

בימים אלו (חצי שנה מאז הפעם השניה) הפסיקולציות התגברו, ביד שמאל השריר בין האגודל לאצבע קופץ כבר יומיים בלי הפסק, וזה גורם לאגודל לקפוץ באופן לא רצוני חוץ מזה שזה מציק נורא זה מלחיץ נורא… ומרגישה חולשה מסויימת ביד שמאל, היד נורא כבדה מהכתף ומטה.
    אני שוב חרדה מאוד, האם יש מה לדאוג?

לסיכום- במהלך השנה החולשה באה והלכה, הפסיקולציות לא נעלמו. ועכשיו אני עם פסיקולציות בכל הגוף אך בעיקר ביד שמאל בין אגודל לאצבע שלא מפסיק כבר יומיים.
    וחולשה וכבדות ביד שמאל .

תודה רבה!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

פסיקולציות

שלום

מאחר שבדיקות חוזרות על ידי נוירולוגים היו תקינות אני מניח שמדובר בפסיקולציות שפירות, שאינן מעידות על מחלה נוירולוגית, וקיימות באחוז מסויים של האנשים.

בברכה

ד"ר רון דבי

שי
    משתתף

היי יפעת
    מקווה שהכל טוב אצלך !!
    אני עובר משהו דמה לשלך כרגע.
    היות ועברה מעל חצי שנה מאז הבדיקה האחרונה שלך
    האם תוכלי לציין מה מצבך כיום.

תודה

מוצגות 3 תגובות – 1 עד 3 (מתוך 3 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.