מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #26967
  שרון
  משתתף

  שלום ד"ר.
  בבדיקת mri נמצא- סלה נצפית חלקית,אני סובלת ממעט לחץ בראש בצד שמאל לכיוון האוזן וקצת ללחי והפה…ומטנטון ,רעש של זרימה,שנעלם וחוזר לסירוגין,בתקופת ווסת מתעצם לעיתים מלווה במיגרנה וכשאני לוקחת אופטלגין הוא נחלש מאוד או נעלם.
  יש לי מגרנות עם אאורה פעם בחודש בערך.
  תחושת הלחץ/ הוואקום בצד שמאל לפעמים מתבטאת במעין משיכה של עור התוף פנימה,האזניים תקינות והשמיעה מצויינת (עברתי בדיקות רבות בתחום)
  בדיקת עיניים תקינה,של הקרקעית.לחץ הדם תקין.
  אני מקשרת את רעש הזרימה,הטנטון,למערכת הראש וכלי הדם שם,מה דעתך בבקשה ומה אתה יכול לייעץ לי לעשות? Mri הייתה תקינה למעט סלה נצפית חלקית.
  תודה רבה:)

  #26972
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  םלה שניצפת חלקית זה לא ממצא משמעותי, מה גם שבדיקות העיניים שלך היו תקינות ולא הדגימו סימנים ליתר לחץ תוך גולגולתי. לגבי הטינטון כדאי שתתייעצי גם עם רופא אף אוזן גרון, זה בתחום מומחיותו. לגבי הלחצים בראש, תתייעצי כמובן עם הנוירולוג שלך. בכל אופן, רפואה משלימה כמו דיקור יכולה לעזור, ובמידת הצורך ישנן תרופות שיכולות להקל.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

  #26976
  יעקב
  משתתף

  שלום וברכה.
  ראיתי כמה פעמים שהמלצת על רפואה משלימה.
  רציתי לדעת האם אתה כנוירולוג וכאיש מדעי אכן מאמין ברפואה המשלימה כמו דיקור, או שמקווה לאפקט הפלצבו?
  תודה רבה.

  #26979
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  רפואה משלימה אין תפקידה כמובן להחליף את הרפואה הקונבנציונלית, בוודאי לא בכל מה שכרוך באבחון מחלות. לטעמי, רפואה משלימה יכולה לעזור במקרים רבים בהקלה על סימפטומים. כמו למשל כאבים,הפרעות תחושה וכו' בכל אופן, לעיתים כדאי להתחיל עם הטיפולים האלה לפני טיפול תרופתי.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.