מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    הדס
    משתתף

אני פונה אליך בעקבות קבלת תוצאות בדיקת EEG בעירות שביצע אחייני בן השבע, הוא נשלח לבצעה עקב בעיות קשב שיש לילד ובשל העובדה שאימו חולת אפלפסיה רופא המשפחה רצה לשלול קשר למחלה.
    להלן התוצאות:רקע כללי- מכיל פעילות טטא מעורבת בדלתא בתא ומעט אלפא אחורית מאורגנת, נישום יתר והבהובי אור לא שינו את פני הרישום.
    רושם כללי: אי סדירות איטית נפוצה של הרקע הכללי
    נודה לתשובתך בהקדם.תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

EEG

הממצאים אינם ספציפים, ויש תמיד להתייחס אליהם במסגרת התמונה הקלינית הכוללת. יתכן שמדובר בממצאים חסרי משמעות, הכל תלוי מה התרשם הנוירולוג ילדים שבדק את הילד. יש להתייחס לתןצאות הבדיקה במסגרת זו.

בברכה

ד"ר רון דבי

שרית
    משתתף

אין לי אפשרות לפתוח הודעה חדשה מתנצלת שאני כותבת כאן

מכה בעצם אגן אחורית לבעיות מעיים?

לפני כ 4 חודשים חטפתי מכה בעצם הזנב ומאז התחילו לי בעיות בבטן תחושת זרמים בגב ובישבן ואי שליטה על סוגרים, אני מרגישה שעצב לוחץ לי באזור עצם אגן ויש תחושת שריפה בשכיבה על הגב ומעל לעצם הזנב האורטופד הפנה אותי למיפוי עצמות ורנטגן וזה יצא תקין, מאז המכה גם אי יציבות ברגליים ודחיפות במתן שתן והגברת פעילות מעיים מה אפשר לעשות? איזה בדיקות? אני נואשת
    לפני המכה הייתי בריאה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום

אל תתייאשי. אני מניח שהאורתופד בדק אותך ולא מצא לחץ או נזק לעצבים. יתכן שמדובר בתגובה לחבלה, כמובן שאינני יכול לדעת מה מקור הסימפטומים שלך. מה שחשוב זה לראות שאין נזק עצבי, ואם כבר נבדקת על ידי אורתופד וגם נשלחת לבצע בדיקות להדגמת עמוד השדרה, אני מניח שהדבר בבירור.

כל טוב

ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.