מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    יאנה
    משתתף

לפני כ3.5 חודשים חטפתי דלקת בשתן, טופלתי בזינט ולאחריה הופיעה לי צריבה נוראית באזור הנרתיק הרופא חשב שזה פטריה וטופלתי אך לא עזר, טופלתי נגד פיטריות, חיידקים, מחלות עור ומחלות מין אך כלום לא עזר, אובחנתי לטענת הרופאה בכיווץ יתר שפוגע בעצב הפודנדלי.
    לאחר טיפול פזיו ריצפת אגן ראשון כל הצריבה עברה לי רק לצד שמאל (בשפה הגדולה בעיקר)
    אני עושה פזיו ומטופלת כבר 3 שבועות באלטרול במינון עולה אך כלום לא עוזר
    האם בדיקת EMG יכולה לעזור והאם יש מה לעשות בעניין ?

תודה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    בדיקת EMG של העצב הפודנדל היא קצת בעייתית בנשים, ולדעתי, לא מאוד אמינה. בכל אופן, סביר מאוד שמדובר בבעיה עצבית. ישנה תסמונת נדירה שנקראת vulvodynia, ומתבטאת בתחושת שריפה באיזור השפתיים והנרתיק. הסיבה לא ברורה בד"כ. מדובר למעשה ברגישות עצבית. אבל בד"כ זה דו"צ. פיזיותרפיה לרצפת האגן וטיפול יכולים בהחלט לעזור.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

שיר
    משתתף

היה לי בדיוק מה שאת מתארת בשנת 2015, אני ממליצה לך לפנות לדר בינה סחר כהן היא מתמחה במחלות עריה ולדן היא הצילה אותי והכל עבר לי – הטיפול היה במשחת בטא קרוטן עד היום לא ברור מה הייתה הסיבה

יאנה
    משתתף

תודה ד"ר רון דבי אני אמשיך עם האלטרול בתקווה שהוא יעזור
    ותודה רבה שיר ! נתת לי תקווה שאפשר לצאת מיזה, האם היא מקבלת גם באופן פרטי? והאם זה לא חזר לך יותר כלל?

שיר
    משתתף

היא מקבלת באופן פרטי במודיעין נסעתי אליה במיוחד מאיזור המרכז אני חושבת שהיא מקבלת דרך הקופה חולות ממכבי

זה עבר ולא חזר מאז…

היה לי בדיוק אבל בדיוק מה שאת מתארת במשך כ3 חודשים טופלתי לכל סוגי הפטריות הטפילים עשו לי בדיקות למחלות מין שונות טופלתי בנרות ובמליון דברים…היו אפילו משחות שהגבירו את תחושת השריפה

לא ברור בכלל ממה זה קרה, ועד היום אני לא יודעת לדעתי זה התחיל אחרי לייזר במפשעה כנראה זו הייתה תגובה אלרגית לחום.

עצה שלי אל תשקעי בזה ואל תתחרפני מזה זה עובר, בסוף אני לצערי שקעתי באינטרנט ובמחלות בלחץ בהיסטריה ובתרופות ועד היום סובלת מכל מיני תופעות ומחלות ללא הסברים – אם הייתי עוצרת בתקופה שזה קרה ונותנת זמן לכל טיפול בלי לעבור מטיפול לטיפול אני בטוחה שהייתי מחלימה מהר יותר ולא מביא על עצמי מחלות ובעיות נוספות

יאנה
    משתתף

צודקת! אני מכל האבחנות של גוגל כבר החלטתי שזה לכל החיים ואני לא אצא מיזה, עכשיו שאמרת לייזר ותגובה לחום אני מתחילה לחשוב שאולי זה קרה לי בגלל שיזוף במכונה.

אנסה את המשחה כי אחד הרופאים רשם לי אותה אבל פחדתי לנסות כי כל השאר לא עבדו ואבדוק לגבי הרופאה (למרות שביקרתי אצל אחינועם לב שגיא)

שיר
    משתתף

בהצלחה
    קחי בחשבון שזה לקח לי 3 שבועות של טיפול קבוע במשחה עד שעזר

יאנה
    משתתף

תודה על העדכון !
    מרוב ייאוש אני כל פעם עוברת מתרופה לתרופה אחרי כמה ימים בגלל שלא רואה שיפור

שיר
    משתתף

החלמה מהירה,

עדכני כאשר תחלימי

שיר

חנה
    משתתף
מוצגות 10 תגובות – 1 עד 10 (מתוך 10 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.