מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    סתיו
    משתתף

היי שבוע טוב לפני ארבע חמישה חודשים התחילו להיות לי חולשות בידים והרגלים לסירוגין כול פעם במקום אחר במשך חודש וחצי חודשים זה נמשך בלי הפסקה כול היום כול יום בנוסף לקפיצות שרירים קטנות שמורגשות בדיקות דם תקינות emg mcv תקין לאחר מיכן היה הפוגה של התסמינים במשך חודשים ואז פתאום התחילו כאבים בגב העליון כול היום במשך חודש ימים שאליהם התווספו שוב החולשות בגפים והקפיצות שרירים צילום רנטגן של הגב תקין ובימים האחרונים התחילו להיות ביד שמאל ברגל שמאל עיקצוצים ודקירות הלכתי בדיקת נירולוג תקינה אני ממש מודאגת ולא מבינה מה הגורמים לכאבים האלו לא יודעת לאיזה עוד בדיקות ללכת ולמי לפנות נסעתי לקבוע תור במרפאה שלך אבל יש תור רק בעוד כמה חודשים אשמח אם תאמר לי את דעתך בבדיקת דם הb12 היה בתווך הנורמה אך נמוך האם זה קשור לנימולים אני ממש דואגת אשמח לעזרתך בע"ה בתודה מראש סתיו

דר רון דבי
    מנהל בפורום

סתיו שלום,
    בדכ מחלות נוירולוגיות אינן מתבטאות בתלונות שונות שבאות וחולפות לסירוגין. כמו כן, נבדקת על ידי נוירולוג שלא מצא בעיה נוירולוגית. לעיתים לא מוצאים דבר בבדיקה, ומדובר בתלונות עקב תכונה או נטייה כזו או אחרת של מערכת העצבים, או לעיתים תגובה ללחץ נפשי, ולא מחלה נוירולוגית. כדאי שתתייעצי בעניין עם הנוירולוג שלך.
    בברכה
    דר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.