מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מאיר
    משתתף

שלום וברכה!
    אני בחור בן 23 בריא לחלוטין בחסדי שמים, אומנם בתקופה האחרונה התחלתי לסבול מבעיה ממש מציקה של קפיצות בלסת כעין טיקים שיש לי אותם רק בלסת והם נורא מציקים לי, למרות שהם לא מופיעים כל הזמן אלא רק לפעמים כשאני מדבר הרבה או. לאחר שטופלתי אצל קלינאי תקשורת שטען שהבעיה היא לחץ בשרירי הפה ונתן לי כל מיני תרגילים לעשות, וזה לא עזר פניתי לרופא משפחה שהפנה אותי לרופא אף אוזן גרון שהפנה אותי לנוירולוג שבדק אותי בכל מיני צורות ומצא שאני בריא ואז שלח אותי לבדיקת E.E.G. שגם יצאה תקינה ב"ה, החליט הרופא לתת לי קלונקס, ואמר לי לקחת את זה רק לפני שאני הולך לדבר הרבה (שאז זה קורה לי בדרך כלל). אשמח לראות את חוות דעתך בעניין כי זה נורא מציק לי וגורם לי לתחושות של פחד מדיבור בפני אנשים וכו'

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לפי התיאור שלך זה נשמע כמו סוג של טיקים. זה מצויין שהבדיקה הנוירולוגית שלך תקינה. קלונקס במידת הצורך יכול בהחלט לעזור לתופעות מהסוג הזה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מאיר
    משתתף

תודה על התשובה המהירה והמפורטת. אומנם האם יכול להיות שיש לי טיקים רק במקום אחד בגוף?
    וגם אם זה טיקים למה זה מופיע לי כשאני מדבר הרבה? תודה מראש.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

כעקרון טיקים יכולים להיות בכל מקום גם מוגבלים למקום אחד. יש אנשים למשל שהטיקים מוגבלים לעפעף וכו'.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.