מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #26513
  דניאל
  משתתף

  בת 34. לפני כ3 חודשים נבדקתי אצל נוירולוג עקב קפיצות שרירים והרגשת צריבה ברגליים.הוא אמר שזה ממצב נפשי ורגישות עצבית. עברו 3 חודשים והמצב נשאר כמו שהיה יש לי צריבה ברגלים חלק גדול מהזמן וקפיצות שרירים לפעמים, וזה למרות שסיבת הלחץ (עניניים משפחתיים) חלפה לגמרי מזמן.האם המצב עלול להישאר כך לנצח? תוך כמה זמן אחרי שהלחץ עבר המצב של העצבים צריך לחזור לנורמלי? האם כדאי לחזור שוב לרופא?

  #26516
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  רגישות עתבית היא תופעה שכיחה ולמעשה משקפת תכונה כזו או אחרת של העצבים ולא מחלה שגורמת להרס העצבים. צאחר שהסימפטומים כבר נמשכים מספר חודשים, יתכן שיש מקום לשקול טיפול סימפטומטי, דהיינו, טיפול תרופתי למניעת הסימפטומים, לתקופה מסויימת. תתייעצי בעניין עם הרופא שלך.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

  #26519
  דניאל
  משתתף

  תודה רבה על תשובתך, רציתי לשאול, האם יש סיכוי שהתחושות האלו יחלפו מעצמן מתישהו, או העובדה שהן ככ הרבה זמן עלול להצביע שהן קבועות? האם טיפול תרופתי לזמן מה יכול לפתור את הבעיה לצמיתות או רק לזמן נטילת התרופה? כלומר האם טיפול תרופתי זמני עלול להשפיע לטובה על הטווח הרחוק?

  #26524
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  התופעה יכולה לחלוף, יכולה גם לחזור בעתיד, קשה לצפות. הטיפול בד"כ למספר חודשים ואז מפסיקים ורואים מה קורה. כדאי שתתייעצע עם נוירולוג בקופה.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.