מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אפי
    משתתף

שלום,
    לפני כחצי שנה החלו לי קפיצות שרירים לא מוסברות בכל הגוף, עפעפיים ידיים, ממש בכל אזור אפשרי בגוף, עשיתי בדיקה ויצא לי CPK של 270, נשלחתי מאז ל 3 בדיקות EMG שאחת מהם כללה שתי בדיקות EMG גם של השריר וגם של העצבים והכל יצא תקין, חוץ מהCPK שום דבר לא מופיע כלא תקין, אני משחק גם כדורסל בקבוצה, לפני שבועיים שיחקתי ויום אחרי בדקו לי שוב את ה CPK שהגיע ל2100, יש לציין שהרגשתי יתר עייפות במשחק עצמו, כאילו הייתי צריך לנוח יותר מהרגיל וממש הרגשתי שהגוף צתאמץ יתר על המידה, בכל אופן לאחר שנחתי כמה ימים בדקו לי את ה CK שוב והוא ירד ל 400, מה שמדאיג אותי זה שלאבא שלי יש מחלה במערכת העצבים שפוגעת במוח הקטן ועם השנים התנועה של הגוף מוגבלת, הרופאים אמרו לי שאין קשר בין מה שיש לו למה שאני מודאג ממנו, אני אשמח לדעת אם אפשר לבוא אלייך להתיעצות לגבי מה שקורה איתי כי אני כבר לא יודע אם הכל בראש שלי שנכנסתי אולי ללחץ( כי זה מה שאומרים לי) או שבאמת יש לי משהו שהם לא עולים עליו כי הכאבי שרירים שיש לי ואני אישית מרגיש שיש לי גם ירידה בנפח שריר ושכמות קצת משוחררות זה לא הכל בראש שלי וזה מצריך בדיקה יותר יסודית, למעט ביופסית שריר עשיתי כמעט את כל הבדיקות האפשריות

אשמח לתגובה ממך ואם אפשר לקבוע תור אצלך במהירות האפשרית

תודה מראש

אפי

דר רון דבי
    מנהל בפורום

אפי שלום,
    קפיצות שרירים הם לעיתים קרובות מצב שפיר שאינו נובע ממחלה של מערכת העצבים אלא פשוט מתכונה מסויימת של העצבים המוטורים. רמת CK 270 אצל בחור צעיר ושרירי אינה ממצא חריג. לאחר מאמץ גופני רמת CK יכולה לעלות באופן משמעותי עד פי 10 ויותר מהנורמה, כך שיתכן שזה ה שהיה אצלך. לכן ככלל לא בודקים CK מספר ימים לאחר מאמץ.
    בנוגע לקביעת תור, אנא צור קשר עם מזכירות הרצליה מדיקל סנטר טל: 09-9592555
    בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.