מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    א
    משתתף

שלום, מזה כשנתיים התחילו לי באופן פתאומי רעידות בכל הגוף ודופק מואץ, נבדקתי אצל נוירולוג ואצל קרדיולוג, עברתי בדיקת MRI ובדיקת EEG אשר לא מצאו ממצא חריג, בדיקות דם תקינות כולל בדיקה ל CPK, טופלתי בשנה באחרונה בציפרמיל שהפסקתי לפני שבועיים (כמובן שהפסקתי בהדרגה) עקב הטבה במצב ועקב השמנה משמעותית בעקבות הכדורים, ב3 ימים האחרונים התחילו לי קפיצות בלשון שלא רק שרואים את זה אלא כל כמה דק אני ממש מרגישה את הקפיצה בלשון כמו מן חשמל כזה אני לאיודעת כלכך להסביר את ההרגשה בנוסף עם הקפיצה בלשון יש לי גם נימול באצבעות הידיים וכל זה מגיע עם הרגשת פעימה של הלב מן תחושה מוזרה שלא עוזבת אותי כבר 3 ימים, יש לציין שבעבר לא הרגשתי דברים כאלה היו לי רק רעידות שנראות לעין אבל לא הרגשתי משו כזה, בנוסף אני מרגישה עייפה כל הזמן ישנה הרבה שעות ביום, יש כאבים בגוף בעת מאמץ השרירים, וסחרוחרת מדי פעם.
    האם יש משו נוסף שניתן לעשות או לבדוק? או שכל התסמונות פשוט בראש שלי? נמאס לי כבר להרגיש מתוסכלת ואינני יודעת מה לעשות..
    תודה מראש על התשובה
    *יש לציין שיצאה לי בדיקת ANA חיובית אז הנוירולוג אמר שאין זה משנה..

דר רון דבי
    מנהל בפורום

קפיצות שרירים

שלום

מאחר שבדיקת הנוירולוג הייתה תקינה וגם הבירור שעברת היה תקין, לא נראה שמדובר במחלה נוירולוגית. קפיצות שרירים הן תופעה שכיחה וברוב המקרים אינה מעידה על מחלה נוירולוגית אלא היא תופעה שפירה, מה גם שעברו כבר שנתיים, כך שאם הייתה לך מחלה נוירולוגית היא כבר הייתה באה לביטוי.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.