מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #25280
  מיכל
  משתתף

  שלום דר'
  בת 32 +2
  לפני 3 חודשים התחילו לי כאבים בשריר הזרוע בצד שמאל כאבים ממש חזקים בתוך השריר לא מרפה ומקרין לכתף..במקביל התחיל באותו מקום בצד ימין אבל צד שמאל יותר חזק..אחרי כמה ימים הרגשתי חולשת שרירים חזקה תוך כדאי לישת בצק (קונדיטורית במיקצועי)
  חולשה שלא מסוגלת להמשיך ללוש וזה נמשך עוד כמה ימים החולשה נירגעה אבל עדין עד עכשיו מרגישה שמשהוא בכוח שלי ניפגע לא התייחסתי…לפני שבועיים היה לי יום של חולשה בידיים וברגליים וקפיצות שרירים..חכמה כמו חצי מדינה נכנסתי לד"ר גוגל לראות מה זה קפיצות שרירים והגעתי ל als בצרוף עם כאבי שרירי זרוע שמאל חולשה בשרירים .
  מה שכן מאז שקראתי על זה השרירים שלי לא מפסיקים לקפוץ אפילו לשניה כמו גלים קטנים כל היום כל הזמן וכל רגע ..בידים רגלים גב בטן אצבעות בכל שריר בגוף אולי 25 בדקה לא מרפה כל היום אני רוצה לציין שלפני 4 חודשים הייתי אצל שני נורולוגים שבדקו אותי עקב כאבי ראש עוד לפני הכאבים והחולשה בזרוע והבדיקות יצאו תקינות לחלוטין וגם עשיתי mri לפני 3 חודשים שיצא תקין…האם יש לי מה לדאוג מ als או שהקפיצות האילו סתם חרדה .מודה על תשובה

  #25285
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  הקפיצות יכולות כמובן להיות מחרדה. העובדה שהחולשה השתפרה לא מתאימה כמובן ל- ALS, מחלה שבה החולשה רק מתקדמת. בכל אופן, אם הקפיצות ימשיכו, כדאי שתבדקי גם על ידי נוירולוג.
  כל טוב
  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.