מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום,
    אני בן 30, נפגעתי לפני כשנתיים בתאונת דרכים מאז סבלתי מכאב באיזור הגב התחתון, אגן, ומצאו בלט דיסק עם לחץ לרגל שמאל.
    לאחר מכן,החלו התקפים של קריסת רגל שמאל,הברך לא ננעלת והרגל מתקפלת,ואין ביכולתי לעמוד על הרגל (עקב ים קצות אצבעות) בלי ליפול והולך הליכה מתמוטטת.
    לאחר בדיקת מומחה עמוד שדרה הוא אמר שהבלט דיסק אינו מסביר את החולשה,וההליכה המתמוטטת. כמו כן בבדיקת mri לא מצא הסבר לבעיה והפנה אותי לנוירולוג ובדיקת emg.
    בבדיקה emg הכל נמצא תקין והנוירולוג מהקופה אמר שלא מוצא בעיה או הסבר.
    בדר"כ כדי להתגבר על ההתקף הייתי מקבל זריקת וולטרן ויום מנוחה, ההתקף הנוכחי נמשך כבר שבועיים למרות הכדורים,זריקות,ימי מנוחה,ואין לאף אחד מושג ממה נגרמת הבעיה או כיצד לטפל מכיוון שלפי הבדיקות לא מוצאים כלום.
    נקודה נוספת לחשיבה לדעתי, לאחר התאונה אינני מצליח להרים את הרגליים ישרות במצב שכיבה.
    אני אובד עצות אודה להתייחסותך.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    קשה כמובן להתייחס האופן ספציפי לבעיה שלך. חולשה ברגל תתכן או על רקע בעיה עצבית פריפרית, למשל לחץ על שורשי העצבים בחוט השדרה, או בעיה מרכזית, כלומר בעיות של החוט השדרה עצמו, המוח וכו'. במקרה שלך אני מבין שהנוירולוג לא מצא בעיה נוירולוגית, כך שכמובן לא אוכל להוסיף מעבר לכך, ללא בדיקה.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.