מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    הילה
    משתתף

שלום רב ,שמי הילה עד לא מזמן הייתי מאושפזת במשך חודשיים בעקבות קריש דם בריאה ודלקת ריאות עם נוזל זיהומי קיבלתי במשך חודש אנטיביוטיקות שונות לווריד וכן סטרואידים אותם אני נוטלת עד היום במינון נמוך 5 מ"ג ויורד . כשבועיים לאחר אשפוזי החלו הפרעות ראייה מטרידות מאוד של ראייה כפולה וטשטוש ראייה המלוות אותי עד היום וקשה לי מאד לתפקד להיות עצמאית ולהחלים ממחלתי אני תלויה באנשים כל הזמן. כל בדיקות העיניים יצאו תקינות והורו לי לעשות משקפיים רק עם צילינדר 0.75 בלבד שכמובן לא עזר שכן הבעיה איננה חדות ראייה . אני מאוד מודאגת שאשאר במצב זה . מהי הסיבה להפרעות אלו ? האם זה יכול להיות בעקבות הסטרואידים שלקחתי ? האנטיביוטיקות הרבות ? חוסר חמצן למוח ? ואיך אפשר להחלים ממצב זה ? למי עלי לפנות? המון תודה מחכה לתשובה …

דר רון דבי
    מנהל בפורום

ראייה כפולה

הילה שלום

ראייה כפולה יכולה להיות מסיבות שונות, החל מסיבות עיניות וכלה בנוירולוגיות. לעיתים מדובר בפזילה ישנה שבאה לביטוי והעיניים פשוט לא בפוקוס ולעיתים הסיבה היא נוירולוגית. מאחר שבדיקות העיניים היו תקינות, כדאי כמובן שתבדקי על ידי נוירולוג או נוירואופתלומולוג (רופא עיניים או נוירולוג המומחה בבעיות נוירולוגיות הגורמות להפרעה בעיניים).

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.