מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #25068
    Flevi
    משתתף

    טופלתי בתרופות סירקדין ובונסרין הפסקתי לקחת אותם משום שעשו לי תופאות לואי האים גרמו לי התרופות לנזק למערכת העצבים אני מרגיש שרפות בגוף כל הזמן בזמן שאני מנסה לנוח ולישוון צהרים כל הגוף שורף ואני לא יכול לישוןו ולנוח כמו כן מרגיש תעוקות בבטן ואויר שניכנס לבטןו ולראש וגם תחושה רעה ביותר כל הגוף עים תחושה רעה בעיקר הראש שלא מפסיק לכאוב אני כבר חזר אונים הפסיכיאטר כבר לא נותן תשובות האים אני במחלת עצבים

    #25073
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    לא נשמע כמו מחלה של מערכת העצבים. אבל אתה יכול להתייעץ גם עם נוירולוג בעניין. תנסה אולי תרופות אחרות. כמו כן, אולי כדאי שתנסה טיפולים שאינם תרופתיים, כמו רפואה משלימה, טיפולי הרפייה, ביו-פידבק, CBT, סדנאות וכו'. יש גם במסגרת הקופה. זה בהחלט יכול לעזור.
    כל טוב
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.