מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    חסוי
    משתתף

היי שלום, רקע כללי עלי : סובל מהתקפי חרדה ודיכאון ומטופל עי"י כדוריים פסיכיאטרים קרה לי תופעה מוזרה, הלכתי לבדיקה אצל נוירולוג לגבי תחושת ריחוף כזאת,במהלך הבדיקה לא נמצא משהו חריג מלבד רפלקסים ערים נשלחתי לעשות צילום CT ראש וצוואר לשלילה – עכשיו העינין המרכזי : מאותו רגע שהלכתי לנוירולוג נכנסתי ללחץ וחרדה נוראית מהבדיקה של ה CT ויומיים אחרי בפתאומיות הרגשתי בכל 4 הגפים תחושת כבדות ותחושת רדימות וחולשה להרים את הרגל דבר שעוד יותר הלחיץ אותי,שאלתי את הנוירולוג בשיחת טלפון לפשר הכבדות והוא אמר לי שזה מהחרדות ומהלחץ שחוויתי,אני נוטה לא להאמין לו,האם ייתכן הדבר מבלי שבדק אותי והסתמך על הרקע הנפשי? ומה עלי לעשות?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    סביר להניח שהנוירולוג צודק, כי התיאור שלך לא נשמע כמו מחלה נוירולוגית. אבל אם יש לך ספקות, אתה יכול לפנות שוב לבדיקת נוירולוג ולא להסתפק בשיחת טלפון.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

חסוי
    משתתף

היי רון,פניתי לפסיכיאטר והוא קבע שהתסמינים של כובד בידיים וברגליים נובע מדיכאון ומחרדות,האם אפשר להסתמך על זה? מהניסיון שלך זה משהו שיצא לך להיתקל בו הנושא הזה?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

כן בוודאי, אלה חכולים להיות תסמינים של דכאון וחרדות. למעשה דכאון וחרדות יכולים לגרום למגוון רב של תסמינים גופניים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.