מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלי
    משתתף

שלום, אני בת 23 וסובלת מזה 5 שנים מהתקפים של ריצוד בראייה (הבזק קטן, מתחיל בעין ימין, מתפשט לשתי העיניים, נמשך כחצי שעה ומפריע לי לראות כאשר בדר"כ בסיום ההתקף יש לי כאבי ראש חזקים). נטלתי גלולות פמינט כ5 שנים והפסקתי לפני כשנה. בשנה האחרונה נפסקו תופעות אלו כך שהבנתי כי מקור הבעיה הוא מהגלולות. חשוב לציין כי נבדקתי אצל נוירולוגים רבים, עשיתי בדיקת סי טי ראש אך אף אחד מהם לא קשר את הבעיה לגלולת. החלפתי גלולות מינס לפני כחודש, כאשר לאחר שבועיים חזרה מיד אותה תופעה. הפסקתי את החפיסה באמצע ואת הגלולות לאלתר. עבר חודש מאז סיום הנטילה אך עודני סובלת מהתופעה. מה דעתך בנושא?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

כאבי ראש

שלום,

הפרעות בשדה הראיה שלאחריהן מתפתח כאב ראש אופייניות למיגרנה. יתכן שזה המצב אצלך, חשוב כמובן מה היה הרושם של הנוירולוג שבדק אותך. הופעת כאבי ראש עקב שימוש בגלולות היא תופעה ידועה, ולמעשה זאת אחת הסיבות החשובות להפסקת השימוש בגלולות. כאבים מיגרנוטיים קשורים למצב ההורמונלי, לעיתים קרובות הם מופיעים סביב המחזור וכו'. צריך פשוט למצוא את הגלולה שתתאים לך. זה תלוי בהרכב ההורמונלי בגלולה. תתייעצי עם הגניקולוג שלך בנוגע לסוג הגלולה.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.