מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום שמי ורדה ואני בת 33 אם ל2 ילדים.כבר למעלה מ10 שנים אני חשה זרמים רעד קפיצות שרירים והפרעות בתחושה.היו תקופות יותר קשות ותקופות יותר קלות. לפני כ10 שנים עברתי סדרת בדיקות שכוללת MRI EMG דיקור מותני פוטנציאלים מעוררים שדה ראייה . מה שמצאו בMRI זה שיש נקודות בחומר הלבן במיאלין ויש חשד לטרשת נפוצה. מאז אני במעקב ועליי לציין כי היו לי כמה פעמים טשטוש ראייה שחשבו שזה התקף וזה לא טופל בשום צורה והחלים מעצמו.
    עד היום הדבר שלמעשה הכי מטריד אותי אלה הם ההפרעות בתחושה שלא נותנות לי מנוח וגורמות לי גם לעצבים ולדכדוך. אני מרגישה שזה גלגל כי כשאני מתעצבנת אני מרגישה זרמים וכשיש לי זרמים אני מתעצבנת כך שאני חייבת לטפל בזה אחת ולתמיד. דחיתי זאת כל הזמן עקב הריונות והנקה ועכשיו אני רוצה לטפל בזה. מה הטיפול התרופתי אותו אני יכולה לקחת על מנת לטפל בתחושות הללו ?תודה מראש.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

רעד, תחושת זרמים

ורדה שלום,
    שאלה מורכבת ואין לי עליה תשובה ברורה, מאחר שלא ברור לי מה הסיבה לתלונותיך. אני לא בטוח אם הממצא בבדיקת MRI מוח רלוונטי בכלל לתלונות. הייתי מציע שתתייעצי עם נוירולוג שמכיר היטב את בעייתך. תמיד יש אפשרות לתת טיפול סימפטומטי, דהיינו לסימפטומים עצמם, ויש מספר תרופות לכך, אך זה צריך להיעשות דרך הנוירולוג.

בברכה

ד"ר רון דבי

אלמוני
    אורח

הי.רציתי לשאול האם אני יכולה לבוא להתייעץ איתך באופן פרטי לגבי הטיפולים הסימפטומטיים שיש על סמך בדיקות שעשיתי בעבר וסיפור המחלה או שיהיה עליי לעבור שוב בדיקות מקיפות מההתחלה? תודה ואיך עליי ליצור קשר.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

ורדה שלום,
    כן בוודאי, תוכלי לקבוע תור לבדיקה במזכירות המדיקל סנטר בהרצליה: 09-9592444

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.