מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    סיון
    משתתף

דר שלום, בת 57, כתבתי אליך לפני 7 חודשים לגבי כאב מאחורי בראש ותחושת שריפה בכל הגוף. מאז, תחושת השריפה נעלמה, מאחורי הראש עדיין יש איזורים שמרגישים bruised כשאני מניחה את הראש על כרית, ובחודשים האחרונים יש תחושות חדשות:

אני מרגישה במנוחה מין רעד פנימי מהיר בכל הגוף בעיקר ברגליים ובזרועות, בנוסף צמרמורות (כמו בזמן התרגשות) במיוחד בתנועה מהירה או במאמץ כמו עלייה במדרגות, למשל. בעמידה יש לי לפעמים תחושה שהגוף זז קצת כאילו שרוח דוחפת אותו למרות שהרגליים לא זזות. בדיקה נוירולוגית קלינית היתה תקינה וגם בדיקת חום וקור קיו אס טי יצאה תקינה.
    התחושות של הרעד והצמרמורת בלתי נסבלות ומפחידות אותי מאד. לא נראה שזה עובר כבר חודשים. מה לדעתך יש לי? מה זה יכול להיות? ועל מה אתה ממליץ להמשך בדיקה/טיפול?
    (אני לא לוקחת כדורים חוץ מפרובה – טריפטן- נגד מיגרנות מהן אני סובלת בחמש השנים האחרונות). תודה רבה רבה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    נראה שהבירור הנוירולוגי היה תקין , כך שלא סביר שמדובר במחלה נוירולוגית. הפרעות תחושה שונות תתכנה גם ללא מחלה נוירולוגית, אלא כתוצאה מפעילות יתר עצבית. במקרים אלה רצוי להתרכז בטיפול בסימפטומים. בנוגע לטיפול כדאי שתתייעצי עם הרופא שלך או עם נוירולוג.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.