מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אלמוני
    אורח

שלום!
    אני בת 17 ולפני 3 שנים היה לי וירוס באוזן הפנימית ועקב כך היה לי ורטיגו קשה,שהקאתי בו 3 ימים ברצף והסחרחורת נמשכה 3 ימים. היייתי מאושפזת שבוע ואח"כ יצאתי ועשיתי את כל הבדיקות והכל טוב ברוך ה'.

עכשיו לאחר 3 שנים,הייתי בחו"ל וכאילו חזרה לי הרגשת סחרחורת. לא באמת הכל מסתובב אלא אני מרגישה באונייה ובחוסר שיווי משקל.
    אני לא אוכלת בכלל כי אין לי תיאבון.
    ואיך שחזרתי מחול בערך כל שבועיים יש לי הרגשה של אונייה. ולפני שבוע קיבלתי מחזור וההרגשה החמירה. הרגשתי שאני לא יכולה ללכת והקאתי ולא יצאתי יומיים מהמיטה. אז הלכתי למיון ובדקו ואמרו שצריך פשוט לנוח. נחתי 5 ימים והרגשה עדיין קיימת.
    אני יוצאת מהבית ספר באמצע יום לימודים כי אני פוחדת שפתאום הסחרחורת לא תחזור ואני מרגישה חוסר שיווי משקל.
    תמיד אני לא מרגשיה טוב במחזור אבל הפעם זה התלווה בהרגשת סחרחורת.
    אני לא יודעת מה עשות כבר.
    אני פוחדת שזה יחזור.
    אולי כל זה רק בגלל הפחד?
    מה לדעתך ד"ר אני צריכה לעשות??
    אולי כל זה בגלל הפחד?
    אני לא רוצה לאכול בכלל ועם אני אוכלת אז יש לי בחילה.
    וכשאני מרגישה את ההרגשה הזאת אז קשה לי להתמקד במשהו.
    אני לא יכולה לראות טוב אז אני מתחילה לצמצם את העיניים כדי לראות יותר טוב..
    יש לציין שלפני 3 שנים הרופא שטפל בי אמר שאני צריכה לעשות ספורט כדי שזה יעבור,אבל אני לא עושה בכללל ספורט. אולי זה בגלל זה?
    בנוסף לכך,קל ממשש לעצבן אותי,וזאת הנקודה שאני הכי מפחדת ממנה שזה יכול לחזור,וכל הזמן אני מפחדת ממשהו אז אולי עכיו כל הפחד כאילו יצא ואני מרגישה את זה?
    ועוד שאלה,האם זה לא יכול לחזור (הסחרחורת הסיבובית)?

תודה מראש,וסליחה.

ובבקשה תענה על הכל כי אני לא רגילה 5 ימים ליהיות עם סחרחורת.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

סחרחרות

שלום

לפי התיאור שלך לא נראה שיש סיבה לדאגה. גם הרופא שלך בדק אותך ולא מצא בעיה רצינית. יש אנשים שיש להם נטיה לסחרחורת, לעיתים זה קשור לאוזן הפנימית, אך לא תמיד. אני מקווה שאם תקחי טיפול, הסחרחורת תעבור תוך מספר ימים.

בברכה

ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.