מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מיכל
    משתתף

לפני כשבוע שלחתי כאן הודעה לגבי חוסר יציבות. תזכורת:

שלום, אני בחורה בת 28 . לפני כשנה חוויתי תופעה של אי יציבות בהליכה, לא סחרחורת סיבובית, הרגשת שהגוף מתנדנד, כאילו דוחפים אותי הצידה. התופעה חלפה לאחר כשלושה חודשיים . לפני כשבועיים שוב חזרה התופעה הזו, אני מרגישה כשאני הולכת כאילו מישהו מטלטל את הגוף שלי דוחף אותי קלות גם הרגשה כאילו הראש לא במקום ,כבד כזה , תחושה כאילו דחיפה מהעורף והגב העליון וחולשה ברגל שמאל. אני מורה במקצועי, מלמדת 3 פעמים בשבוע לשלוש שעות כל פעם. אני מרגישה שהתחושה הולכת וגוברת כאשר אני על הרגליים ומעבירה שיעור, בהתחלה אני בסדר מרגישה טוב ותוך כדי השיעור לאט לאט אני מתחילה להרגיש את האי יציבות. אחרי שאני מגיעה הביתה ונחה קצת התופעה עוברת, גם אחרי שאני ישנה וקמה בבוקר אני מרגישה בסדר. ברגע שאני מתחילה להסתובב הרבה בבית או בחוץ אני מתחילה להרגיש את חוסר היציבות, אחרי מנוחה בבית זה בדרך כלל יותר טוב ואפילו עובר לי. לפני שנה הייתי פעמיים אצל ניורולוג שבדק אותי ואמר שהכל בסדר, שלח אותי רק לבדיקת EEG שהייתה תקינה וטען שזה מלחץ נפשי. הייתה לי תקופה של שמונה חודשים שהרגשתי מצויין ועכשיו שוב ההרגשה חזרה. מה עליי לעשות? האם זה נשמע כמו בעיה ניורולוגית או אולי קשור לעמוד שדרה או אוזניים?

עניתי לי שלא נשמע כי מדובר במחלה נוירולוגית. רציתי לציין שבשבוע האחרון התופעה קצת השתנה מאשר מפעם קודמת לפני שנה. בשבוע האחרון כשאני עומדת לפעמים אני מרגישה שהגוף שלי מתנדנד כאילו אני זזה, ממש דחיפות קלות, יש לי גם הרגשה מוזרה בעורף ובראש בצד שמאל, כבדות כזו או קלות ראש ,כאילו אני צריכה להחזיק את הראש והצוואר בצד שמאל. לפני שנה לא הייתה לי בעיה בעמידה יותר בהליכה הרגשתי חוסר יציבות. עכשיו אני מרגישה גם חוסר יציבות בעמידה, יותר בשעות ערב זה מופיע, לפעמיים גם ביום.ביקרתי אצל רופאת המשפחה שביצעה לי מבחן רומברג שיצא תקין, כמו כן בדקה עם הזזת עט את תזוזת העיינים שגם הייתה תקינה, כמו כן הסתכלה על הליכה קצרה שלי בחדר שגם אמרה שאני יציבה. השאלה שלי האם לפנות שוב לנוירולוג הייתי לפני שנה, הפעם התסמינים קצת שונים יש לי בנוסף לחוסר יציבות בהליכה גם חוסר יציבות בעמידה, נידנוד שלא היה קיים לפני שנה? אני ממש בחרדה מהעניין שחס וחלילה יש לי גידול במוחון או בגזע המוח.

מוצגות 1 תגובות (מתוך 1 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.