מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אבי
    משתתף

אני מרגיש במשך כמה שנים כבר מרגיש כאילו נמלים הולכות עלי נמלול בקיצור כבר הרבה שנים ולא יודע מה לעשות הלכתי לרופא עור רופא עיניים ומה לא ואף אחד לא יודע למה זה קורה

אולי זה נורולוגיה בסופו של דבר ההרגשה הזאת? אני לא יכול להירדם בגלל זה בלילה אם אני לא עייף ממש מת או בכלל אם אני יושב הולך בפעילות כושר כל דבר מרגיש כל הזמן נמלול בגוף

לפעמים הבטן שלי כבדה ואני מחזיק אותה ואם אני משחרר אותה אז פתאום מרגיש ממש נמלול חזק בכל הגוף מה עושים מצב כזה?? עזרה

אבי
    משתתף

[quote="אבי" post=11317]אני מרגיש במשך כמה שנים כבר מרגיש כאילו נמלים הולכות עלי נמלול בקיצור כבר הרבה שנים ולא יודע מה לעשות הלכתי לרופא עור רופא עיניים ומה לא ואף אחד לא יודע למה זה קורה

אולי זה נורולוגיה בסופו של דבר ההרגשה הזאת? אני לא יכול להירדם בגלל זה בלילה אם אני לא עייף ממש מת או בכלל אם אני יושב הולך בפעילות כושר כל דבר מרגיש כל הזמן נמלול בגוף

לפעמים הבטן שלי כבדה ואני מחזיק אותה ואם אני משחרר אותה אז פתאום מרגיש ממש נמלול חזק בכל הגוף מה עושים מצב כזה?? עזרה[/quote]

אני חייב לציין שזה בול מה שאני מרגיש במאמר שכתבת דוקטור

תקינה, וכאמור אין מדובר בנמלים אמיתיות הזוחלות על פני העור. התחושה היא של נמלים או זוחלים או לעיתים תחושה שמשהו מהלך, דוקר או תחושת עקצוצים במקומות שונים על פני העור. לעיתים חשים צורך להסיר את הגירוי המטריד

דר רון דבי
    מנהל בפורום

תחושת נימלול
    שלום
    תחושת נימול, או תחושה שכאילו נמלים הולכות על הגוף, זה סימפטום נוירולוגי. הרי לא באמת הולכות לך נמלים על הגוף, אלא העצבים משדרים תחושה לא תקינה. הסיבות יכולות להיות רבות, לא בהכרח מחלה נוירולוגית. בכל אופן, כדאי שתפנה בעניין לרופא נוירולוג.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

אבי
    משתתף

מה זה יכול להיות אבל? ואיזה טיפול נותנים לדבר כזה? והאם זה עובר ? או נישאר לתמיד?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

צריך לבדוק מה הסיבה.
    אם מדובר בתחושות שאינן כתוצאה של בעיה נוירולוגית אז יש תרופות שיכולות לעזור, אבל כדי לקבל תשובות ברורות , כדאי שתפנה לנוירולוג שיעריך את מצבך.
    כל טוב
    ד"ר רון דבי

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.