Home פורומים נוירלוגיה פורום נוירולוגיה שאלה לד״ר היקר

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    vikio
    משתתף

אני מאוד מיואש לאחר 3 בדיקות emg כולל מחט בשלל מכונים בדיקות נוירולוגים MRI EEG וכו ולאחר שנאמר לי שאין לי ממה לדאוג(קפיצות שרירים בכל הגוף וחולשה בכל הגפיים) אני מתקשה להרגע לנוכח זה שכבד לי לעלות במדרגות ואני חלש,אי סבילות לעמידה קבוע(מניח תפילין שתי דקות וכואב לי בברכיים כאילו עמדתי שעות) וחוסר יציבות קל והכי מעניין שלאחרונה שמתי לב שכל תנועה שלי:צוואר,ברכיים,ידיים כתפיים מלווים בחיכוכים…מין רעשים של סחוס… מה גם שאני מרגיש פיזית שהמפרקים משוחררים יתר על המידה לדוגמא: אפנה שמאלה עם הברך ומיד יהיה חיכוך סחוסי כזה בברך… ככה בכל הגוף…אשכב במיטה וארים את הנייד..תוך 30 שניות כואבת לי היד מה לעשות? האם קיים קשר בין חולשה של 4 גפיים וכל החיכוכים וקפיצות השרירים…?? דיי מתוסכל..ברוך השם הבדיקות תקינות ועשיתי הרבה אך לאחרונה המפרקים מוזרים וביחד עם החולשה שלי זה נראה מטריד (רוב הרופאים משערים כי זה פיברו מיאלגיה) אך אין לי כאבים אלה רק עייפות גופנית אבל עדיין קשה להתעלם מהמצב שבו אני נמצא בהכרח בן 25 תודה על התשובה!ובקרוב אגיע אליך לבדיקה

רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    נראה שהסימפטומים שלך מגוונים, חלקם קשורים לפרקים, חלקם לשרירים. אני מבין שהנוירולוגים לא מצאו בעיה נוירולוגית וזה כמובן מצויין. פיברומיאלגיה יכולה לתת מגוון סימפטומים, לא תמיד טיפוסיים, כך שזו כמובן אפשרות. מה שחשוב זה כמובן לשלול מחלה או בעיה נוירולוגית ואני מבין שאצלך זה נשלל.

כל טוב
    ד"ר רון דבי

נוירולוג

vikio
    משתתף

אכן הנוירולוגים טענו לפני כחודש שהכל בסדר אך לאחרונה חלה הרעה במצב שלי… אם עד עכשיו התעלמתי מחולשה כזאת או אחרת או מקפיצות השרירים שפוקדים אותי יום ביומו… בשבועיים האלה המפרקים בכל הגוף עושים ר
    עש של חיכוך…(לא קנאקים אבל גם קנאקים יש והרבה) כן החיכוכים האלה מלויים בכאב בפעילות, אם עד עכשיו רציתי לעזור לעצמי עכשיו קשה לי לעשות כושר… והשאלה שעולה לי בתקופה זרת… האם נבדקתי מוקדם מידי?? האם כל הקפיצות שרירים, סחרחורת לאחר פעילות וכאבי מפרקים בלתי נסבלים זה משהו שלא שווה התייחסות??אני רוצה לשלול אחת ולתמיד מחלות קשות… ואני מתקשה להמשיך את החיים שהיו לי לפני חמש חודשים..תמיד המחשבה שהכל נעשה מוקדם מידי פוקדת אותי …בטח לאור הכאבים והחיכוכים בכל מפרק בגוף שנוספו…. האם קפיצות שרירים חודשיים וemg כולל מחט ובדיקה נוירולוגיה לאחר החודשיים דיי ב׳ לשלול מחלות כאלה ואחרות של עצב שריר או שלא? כי אני מתוסכל מהמצב…ובכלל אני חושב שהרפואה צריכה למצוא מענה יותר הוגן לאנשים כמוני שסובלים סובלים ולא מבינים מה הגוף שלהם לעזאזל רוצה מהם…. תודה ומצטער על האורך

רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא לכל סימפטום יש לרפואה הסבר. בכל אופן רעשים או קנקים במפרקים זו לא בעיה נוירולוגית. מציע שתפנה גם לראומטולוג, רופא המומחה למחלות פרקים.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

vikio
    משתתף

כן אני יודע שבעיה של פרקים מצריכה ראמטולוג(הפכתי להיות ד״ר לאחרונה …) אך האם לא כדאי למצוא את הסיבה שממנה אני סובל מכאב הפרקים??? האם הסיבה היא לא נוירולוגיה והגוף אותת לי שיש בעיה דרך הכאבים במפרקים?!? הכל התחיל על קפיצות שרירים וכו׳… ואח״כ מפרקים… האם התשלובת הזאת לא באת התייחסות??? מרגיש לי קצת טיפשי להתייחס לכאבי מפרקים בזמן שהכל התחיל ממשהו אחר…לדעתך אודה….

דר רון דבי
    מנהל בפורום

קפיצות שרירים

שלום

אם אכן קפיצות השרירים ממשיכות אתה יכול לפנות שוב לבדיקה על ידי נוירולוג שיעריך בשנית את מצבך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.