מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר דבי שבת שלום אני ממשיך לסבול מןמהשריריםמולמרות שcpk תקין וכן emg m תקין עדיין אני סובל מחוסר מסוגלות שרירית עם התקפים שהיו כמו של פגיעה בשריריםרגליי מגווצות יש דקירות כואבות בשרירין התקפי רעד קור קשה באיברים וטיקים בעיניים כמו כן קושי באכילה עם גיווץ בקיבה .ידיים ורגליים מתכווצות ויש דקירות בבןת חזה עם תחושת כובד אדירה בגוף.שוב מציין אינני יכול ךעלות מדרגות קשה ללכת ויש לחץ בלסתות ושרירי צוואר עם דפיקות בשרירים.האם הפגיעה שאני מרגיש בשרירים יכולה להתרחש כתוצ4ה משקיעה של חלבון ברקמות של השרירים.פשוט אין לי כוח שרירי יותר ואינני חי.ידיי הפכו לבנות לחלוטין מופיעות אותן ריבוי נקודות ךבנות בעץידיים ואני לא יכול ללכת עם הבת שלי ךטיול הכי קצר.מה נבדק עד היום אני יודע מה מידת ההידרדרות שלי אני גם יודע יש קשיון אדיר בשרירים וקושי לעלות מדרגות כל המערכת השרעץירית לא תקינה היו התקפי רעד בשרעץירי חזה וידיים וכוץן פגיעה בזיכרון.הסבל הוא 3 שנים ולא םוסק רק מחמיר קשה לקום מהמיטה קר בכל השרירים האם ייתכן שקיעה של חלבון בשרירים.יש כובד בשכמות חולשה ועייפות קשה וכאבים בפנים.מה תשובתך ובבקשה איך תוכל לעזורהלי אני חטשב שזה שקיעה של חלבון בגלל עיגולים בעור שיצאו בפרקים באצבעות גם הן התעוותו ואין חום הץבשרירים וצבע גוף לבן למרטת בדיקות דם טובות האם יכול להיות שקיעה של חלבון ברקמות השריר,?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    אתה כבר כמה שנים סובל מסימפטומים, וכל הבדיקות חוזרות תקינות, כך שכפי שאמרתי לך, לא מדובר במחלה נוירולוגית. המחלות הנוירולוגיות מתקדמות, והיה כבר צריך לראות משהו בבדיקות. לא תמיד יש לנו הסבר לכל הסימפטומים, ולרפואה אין תשובה לכל דבר. מה שכן, אילו חלילה היה מדובר במחלה נוירולוגית, אז כבר היו מאבחנים זאת. כדאי אולי שתפנה לכיוון שיקומי, ולשקם את התפקוד שלך ואת חייך, ולא להמשיך בחיפוש חסר תוחלת, שכפי שנוכחת לדעת היה עקר.
    כל טוב
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.