מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שלום.לקחו לי שוב ביופסייה כי לצערי הייתה בעייה טכנית בביופסייה הראשונה ושוב אני צריך להמתין אך הבעיות של מערכת העצבים רק גוברות הם גורמות לכיווץ של השרירים נימולים עיקצוצים ודקירות פשוט כןאבות.יש נוקשות וכובד בכל הגוף אימפוטנציה ובעיות זיכרון.מערכת העצבים פועלת לא נכון גם על כלי הדם אני מרגיש ורואה פיזית את ההשפעה.יש נקודות לבנות בידיים וכפות הרגליים.יש נימולים ודקירות כןאבות פדוט בלתי נסבלות ופוסקות.החלה עצירות ומרגישים עיקצוצים וצריבה בישבן.יש עויתות וקפיצות בשרירים ואין יכולת פיזית.כל הגוף כואב ואני משמין.השכמות כואבות והכל מעקצץ יש כיווץ הפנים ובצוואר.אמרתי לך שגם לבני.אני בקושי מתפקד.חום גוף נמוך ודקירה בבטן בצד שמאל.הדקירות בכפות הידיים והרגליים לא מפסיקות.כרגע לוקח גאבא פנטן ועולה במינון כדי לראות אם יעזור לי.העניין הוא שיש החמרה מיום ליום-פחות זיכרון מיום ליום פחות יכולת מינית ופיזית.שאלתי היא האם הביופסייה מאמתת רק פגיעה בעצבים או שגם לפעמים את הסיבה
    לפגיעה?מה הטיפול שנותנים חוץ מהכדורים המוכרים?האם סטרואידים?האם טיפול אנטי דלקתי?אני שוב אומר שלבניי יש את אותן בעיות שיש לי רק בקטן למרות שהם פעילים פיזית. אינך מבין כמה הידרדרתי מאז התראינו יש בעייה סנסורית וכן תיאום לפעמים כמו כן אני לא מסוגל בעבודה לסחוב חבלים ישר מתנשף כי בית החזה מעקצץ ומתכווץ.כל הגוף השתנה לי אני מתקשה להיכנס לשירותים והחיים הם גיהנום.מחכה לתשובה בקשר לביןפסייה .אני בקושי הולך לא עולה מדרגות ולא יכול לעשות ספורט

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום
    תמתין לתשובת הביופסיה,. אולי ימצאו משהו שיקדם את האבחנה במקרה שלך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.