מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    גליתי
    משתתף

שלום דר דבי אני הייתי אצלך במשך השני המון פעמים בגלל קפיצות שרירים עשינו גם בדיקות אי אם גי כמה פעמים אמרת שהכל שפיר .היום כבר אני 6 שנים אם הקפיצות שרירים יום יותר טוב יום פחות טוב כמובן שהחרדות והדיכאונות שאני סובל עוד לפני הקפיצות לא מוסיפות לפחד היום יומי .2 שאלות ברשותך עבר 6 שנים האם אפשר להגיד שזה שפיר .ועוד שאלה לפני 3 שבועות התחיל לי נזלת שמטפטפת לאחרי האף שגרמה לי 3 שבועות של לחות ועכשיו שאני מדבר הרבה אני מרגיש שאני מתאמץ לא משהו קריטי וצרידות אבל לא קבוע בגלל הליחה אני מוציא את הליחה אני לא צרוד וגם אחרי שהגרון נרגע לחצי שעה אני חוזר לצעוק חוזר הכל רגיל אף אוזן גרון נתן לי תרסיס אסטרואידי לאף ואומר שזה בגלל רפלוקס וטיפטופי נזלת שמאחרי האף כמובן גם שזה גם ניהיה לי פסיכולגי ביומיים האחרונים שאני מתעייף האם זה משהו שקשור חס וחלילה לקפיצות שרירים תודה וסליחה על השאלה הארוכה ואתה רופה תותח מספר 1 בתחום ולא מהתחנפות מכל הרופאים שפגשתי היחס ההקשבה הכל.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום,
    לגבי קפיצות השרירים ברור שעכשיו לאחר שעברו שנים רבות – מדובר בתופעה שפירה, ואין לך מה לחשוש מזה כלל. תתייחס לזה כאל חלק מעצמך וזהו. ברור שלחץ נפשי יכול להחמיר זאת, אבל זה טבעי. לגבי הסיפר של הגרון, לא נראה שזה שייך בכלל לבעיה נוירולוגית, מה גם שלאחר הוצאת הליחה הקול שלך משתפר, מה שלא היה קורה אילו מדוב רהיה בבעיה נוירולוגית. כך שגם מבחינה זו נראה שאין לך סיבה לדאוג.
    תרגיש טוב,
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.