מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    Sma
    משתתף

שלום אני בן 43 מאובחן כADHD לא מטופל בברטלין מבחירה
    לפני כשנה חודשיים של תחושת בילבול שיכחה היתקעות במשפט בילבול מילים בוצע סיטי וMRI שיצאו תקינים כמו כן בדיקות דם תקינות אובחן במוקסו הפרעת קשב וריכוז ומאז חלף
    בחודש האחרון חזרו התופעות עם תחושה של לחץ בראש עיקצוצים וכאב בקרקפת ולפעמים תחושת קרירות ,שיכחה ובילבול כגון איפה חניתי ומה רציתי לעשות
    נוירולוג טוען כי מדובר בהפרעת הקשב ויש לטפל בה וטוען כי העובדה שביצעתי את הבדיקות ויצא תקין לא מצריך בדיקה חוזרת הפנה אותי לEEG
    לציין ברקע שני הורים עם אלצהיימר

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא סביר שמדובר באלצהיימר. יתכן שמדובר בהפרעת הקשב או אולי לחץ נפשי.
    בברכה
    דר דבי

Sma
    משתתף

תודה על תשובתך
    אני לא מרגיש בלחץ עד כמה שידוע לי וגם לא קיימת סיבה ללחץ
    התחלתי עם קונצרטה 54 מג מזה יומיים אך לא חש בשינוי בסימפטומים פרט לתחושת פיקים של ריכוז
    האים לדעתך ניתן לעשות דבר נוסף האים EEG היא הבדיקה הנכונה למצב כזה
    אשמח לעצתך לגבי המשך

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא כל סימפטום כמו שכחה וכו' מקורו בבעיה נוירולוגית. יתכן שהתלונות שלך קשורות בהפרעת הקשב או בתכונה כזו או אחרת של מערכת העצבים שלך ולא במחלה נוירולוגית. לא תמיד מוצאים סיבה לכל סיבה לכל סימפטום. בדיקת EEG בודקת את הפעילות החשמלית במוח ויכולה לאבחן בעיות בתפקוד העצבי המוחי, אך ספק אם היא תגלה משהו במקרה שלך. במידה וקיימת אצלך הפרעה מתקדמת בזיכרון אתה יכול לעבור גם הערכה קוגניטיבית, אך תתייעץ בעניין עם הנוירולוג שלך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

Sma
    משתתף

אשמח לדעת למה הכוונה באיזורים קדמיים נרשמה פעילות תטא מעורבת עם גלי אלפא

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא תמיד קיימת תחושה של לחץ נפשי, ופעמים רבות כל הבדיקות תקינות, וזו פשוט נטייה כזו של מערכת העצבים. כמובן שאתה צריך להתייעץ בעניין עם הנוירולוג שלך. אם גם הוא חושב שאין בעיה נוירולוגית, אז אתה יכול לנסות תוספים כמו קומפלקס ויטמין B או ויטמין E (יש בבתי המרקחת, אין צורך במרשם).
    כל טוב,
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.