מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    אדם
    משתתף

שלום. אני 24 שנים
    יש לי חולשה 2/5 בצד אחד של הגוף ו4/5 בצד שני עדייןלא ברור על רקע מה(קרה לאחר ניתוח עם 2 סוגי הרדמותMRI ו CT תקין) בצד החזק יש אי שליטה על הברך שהתחילה לאחר זמן רב כחצי שנה של נשיאת רוב המשקל שאורטופד טוען שזה עצבי, לאחרונה גם התגברו לי קפיצות כאילו קטנות בשריר בכל הגוף לא כואב וגם לא נראה לי שרואים אותן רק כשהעפעף קופץ (לא מצמוץ). יש לציין שגם לפני הניתוח היולי חולשות בשרירים בעקר זרועות וכפות הידיים לאחר מאמץ בבוקר פחות. וברגליים לאחר מדרגות או הליכה אפילו לא מרובה גם לעיסה היתה קשה לי.ועוד כל מיני פרטים שלא המקום להרחיב, יש לי גם ערות החזרים וטרמנר חיובי אבל דו"צ נשלחתי מהשיקום (שלא כל כך עוזר) ל MRI חוזר.
    יש לציין שלא בקרתי מאז שזה קרה אצל נוירולוג ולא הצגתי לאף רופא את הנתונים הללו, שאלותי הן האם לפי הנתונים שהצגתי פה יש לך איזה כיוון לתת לי על מנת ללכת ליעוץ ספיציפי?
    האם כשבאים אליך באופן פרטי לייעוץ זה כולל בדיקות EMG וכו' לפי הצורך? או רק אלו.
    בתודה על מענך.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    את מתארת מצב של חולשת שרירים משמעותית , וזאת לאחר שני ניתוחים, כאשר האורתופד לא חושב שהסיבה לבעיה שלך היא אורתופדית. הדבר כמובן מצדיק בירור נוירולוגי. הביקור כולל ייעוץ ובדיקה, לא בדיקת EMG.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.