מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    nat
    משתתף

אני בת 27 אמא לשני ילדים מקסימים. בריאה בד"כ . לפני כחודשיים עברתי צריבה
    בצוואר הרחם עקב דימומים , שבוע לאחר מכן הופיעו לי נימול (תחושת חשמל ברגליים ובידיים בצד ימין ) הלכתי לרופא משפחה והוא טען שזה ממחסור של חומצה פולית. כמובן שלקחתי והתופעות לא פסקו אלא להיפך, תחושות של חום וקור בכל הגוף כולל ראש ופנים , הרגשת מחטים שדוקרים בכף הרגל , ובכל פעם התסמינים מתחלפים . ניתנה לי הפניה לנוירולוג , ניגשתי אליו כשכבר יש לי מין איבוד תחושה וחולשה בצד ימין של הפנים היד והרגל , עם קפיצות שרירים בלתי פוסקות, באף בירכיים כמעט בכל מקום אפשרי. קבעתי תור אליך בתקווה שאולי יינתן לי סוף סוף מענה , כיוון שהתור אליך הוא רק באמצע ספטמבר אני מודאגת שהתסמינים יחמירו ואני ממש חסרת אונים מנסה להתעלם מזה אבל לצערי אני לא מצליחה לתפקד . לפני כשבועיים ניגשתי לבי"ח ושם בוצע לי אם אר איי במהלך אשפוז של שבוע מחשש למחלה דה מיאלינטיבי או משהו כזה. שפוענח כתקין למעט מוקד מסויד בגג חדר שלישי.. שוחררתי הביתה ונאמר לי שזה הכל ממתח שהייתי שרויה בו. יכול להיות ש הייתי שרויה במתח אבל אני מרגישה שהתסמינים מחמירים אני פוחדת למה כל הצד הימני שלי חלש כל כך והתחושה בו מוזרה וכבדה .. כולל בפנים . אני במנוחה וכל הגוף קופץ . אני יודעת שיש בעיה כיוון שהתסמינים לא חולפים, אלא להיפך. פוחדת מהחמרה בתחושה ובחולשה בגוף , אודה לך מאד אם תענה לי .
    יום טוב .

דר רון דבי
    מנהל בפורום

תחושת נימול

שלום

תחושת נימול או הפרעות תחושה דומות מקורן בפעילות יתר של העצבים התחושתיים. זה שה- MRI יצא תקין זה מצויין, כי זה שולל למעשה מחלות קשות כמו טרשת נפוצה למשל. חשוב כמובן לראות מה הממצאים בבדיקה הנוירולוגית שלך. לעיתים קרובות מדובר בגירוי יתר של עצבי התחושה, יתכן לאחר זיהום וכו' ולמרות הסימפטומים המטרידים לא בהכרח מדובר במצב בעייתי. אם את לחוצה מהעניין תתקשרי למרפאה, 09-9509697 ותגידי שבקשתי שינסו להקדים לך את התור.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.