מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    ליאת
    משתתף

יש לי שאלה. אולי אני קצת היסטרית פשוט אני מסוג אלה שנכנסות פנימה לאינפורמציה. סובלת מתחושת דיזינס אי יציבות בהליכה ובעמידה תחושה של לחץ בראש מאחורה כמו משקולת. במיוחד לצד ימין שמושך איתו את האוזן וחצי ראש לעיתים בלחץ וליעתים בזרמים זה מתגבר בישיבה הלחץ וגורם לתחושה של ראש כבד ולעיתים צף. נבדקתי פעמיים אצל רופא נירולוג הראשון אמר- כנראה חוליות הצוואר (כי גם התלוננתי על כאב בכיפוף הראש שמקרין לכתף לזרוע ולאגודל היד) הנוירולוגית השניה גם אמרה שהבדיקות תקינות אך בגלל היותי צעירה תשלח אותי ל MRI לא דחוף. שאלתי היא כזו,נכון שעברתי אצלהם בדיקות תחושתיות עמידה וכו'. אבל מחיפושי אצל .דוקטור גוגל רשום על בדיקת עקב בצד אגודל בעיניים עצומות-שאותה בבית אני מבצעת בצורה עקומה ביותר. דבר שני-עמידה של עקב בצד אגודל גם בעיינים פקוחות אבל בעיקר עצומות אני חשה סחרור כמו סערה בלב ים ולאחר מספר שניות חייבת לפקוח עיינים! מה זה אומר? האם יש לזה משמעות הבדיקה הביתית שבצעתי?

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    השאלה כמובן מה התרשמות הנוירולוגית שבדקה אותך. אי יציבות יכולה להיות מסיבות רבות, לאו דווקא נוירולוגיות. ברגע שהבדיקה הנוירולוגית תקינה, והנוירולוגית לא חושדת בבעיה נוירולוגית, לא נראה שיש סיבה לחשוש. בכל אופן, תמתיני ל- MRI.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

ליאת
    משתתף

ראשית תודה על תשובתך. אני מעריכה מאוד את העניין. אני טיפוס לחוץ שדיי הרס לעצמו את החיים עם הסרטים בו אני חיה.הנוירולוג הראשון חשב שזה נובע מהצוואר (חוליה c5 ו ב6 צפופות) פלוס תגובה חרדתית שלי .הנוירלוגית השניה שגם אצלה הבדיקה היתה תקינה אמרה שאם הייתי מבוגרת היתה שולחת אותי הביתה, כי זה חלק מהזדקנות . אך מכיוון שאני צעירה היא תבדוק,אמרה שאולי ייתכן שזה משהו כרוני ביציבות שלי קראה לזה בשם ארוך (יתרה מזאת לפני כשנתיים ביצעתי סיטי מוח עם חומר-תקין, בדיקת bera+vep גם לפני שנתיים יצאה תקינה. יש לי עוד שאלה. הלילות שלי הם לא לילות יקיצות מרובות בעקבות כל הסרט הזה של האי יציבות ותחושת תנועה אני מרגישה כאשר אני שוכבת על הגב מן רעש בתוך הראש כמו סופת עצבים במוח כמו לב ים מרגיש לי כי חלילה יש משהו שלוחץ בפנים וכך נשמע הלחץ של גידול! בנוסף הפכתי לרגישה לרעש (אני כבר לא יודעת להבדיל אם זה משהו טבעי או לא) בדיקת א.א.ג תקינה קרקעית עיניים לפני שבועיים תקינה. מדוע כאשר אני עולה על מתקן כושר בו הרגליים רק נעות ורק למספר שניות אני יורדת וכל הריצפה זזה ואני מרגישה מסוחררת כמו בלב ים. גם קפיצות וריקודים כאשר אני מפסיקה אני מרגישה את האי יציבות וסחרור. בדיקות דם תקינות……. מה הסיכוי שגדל לי משהו בתוך הראש? אני ממש בפחד ויאוש. כבר חשבתי על ניוון שרירים כי אני כזאת חלשה ועפיפון לחץ דם במדידות ביתית ממוצע 85/65 לעיתים יותר לעיתים פחות!! אנא הצלה!!! נשמע כמו סוג של חרדה/דכאון? ממצא? בקיצור הצילו!

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    אם אין ממצאים בבדיקה הנוירולוגית, והנוירולוג שבדק אותך לא מצא בעיה נוירולוגית, אז בהחלט ייתכן שמדובר בתגובה חרדתית, ואז יש לטפל בכך. בכל אופן תתייעצי עם הנוירולוג שבדק אותך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.