מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #21606

  לרון שלום רב! מאת-דורון בלבן.

  כזכור לך, אני לוקח מזה כמה שנים למיקטל 100 מ"ג פעמיים ביום, ו-0.5 מ"ג קלונקס שנתת לי נגד השריפה ברגליים. זה עובד טוב.הייתי אצלך כמעט לפני כשנה בתלונה כי אני סובל קשה מתנועות אגרסיביות ביותר בלתי רצוניות בעיקר מבעיטות ברגליים שגרמו לי לקרעים במיניסקוס בברכיים. בעלון של הלמיקטל כתוב שהתרופה יכולה לגרום לתנועות וטלטולים בלתי רצוניים שכאלו.
  בסיכום הפגישה ההיא בינינו סוכם לנסות להמשיך ולהסתדר כך עם הלמיקטל היות והוא עושה את שלו. אבל מה שקורה,שהתנועות בשינה ממשיכות ומחמירות. לאחרונה נפגע לי עקב כך הגב מספר פעמים וכל פעם אני נחבל מחדש ואי אפשר להמשיך כך. אני הולך לישון ואני לא יודע באיזה מצב אקום בבוקר. לפני כ-3 שבועות הפסקתי לכן עם הלמיקטל. מאז לא הייתה לי שום קפיצה בלילה אבל הרגליים מתחילות לשרוף בהדרגה יותר ויותר וזה בלתי נסבל.
  אני חייב למצוא תחליף ללמיקטל.
  להזכירך, לפני שנתת לי את הלמיקטל ניסיתי תרופות כגון קסרוקסט, סימבלתה, טריל, ליריקה,גבפנטין,דפלפט-מה שאני זוכר ואולי עד משהו ששכחתי ,שלא עזרו בכלל.
  אני לוקח באופן קבוע בנוסף למה שנתת לי גם ליטורבה לכולסטרול, דיובן 160 מ"ג,דיזותיאזיד וקרדילוק נגד לחץ דם גבוה ואתופן וטרמדקס נגד הכאבים הרבים שיש לי.
  אודה לך על עזרתך,דורון בלבן.

  #21617
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  דורון שלום,
  לפי מה שאתה מתאר, כעת אין למעשה ספק שהלמיקטל הוא הסיבה לקפיצות השרירים, כי הפסקתו העלימה אותן. לכן צריך למצוא תחליף. הבעיה שכבר ניסית את רוב התרופות הקיימות, כך שמציאת תחליף לא תהיה עניין פשוט במקרה שלך. בכל אופן, צריך יהיה לחשוב על תחלופה ללמיקטל שלא ניסית.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

  #21618

  לרון! מה שלומך?
  תודה רבה על ההתיחסות.
  ניסיתי להתקשר אליך אבל אז במקרה גיליתי את הפורום שלך.
  להזכירך, הפסקתי לקחת את הלמיקטל והשריפה ברגליים חוזרת להיות בלתי נסבלת ואני זקוק נואשות לפתרון כמה שיותר מהר. בנוסף לכך המצב שלי כרגע לאחר שקבלתי את המכה בגב תחתון מהקפיצה בלילה לפני כ-3 שבועות הוא כזה שקשה לי מאוד להתנייד בגלל כאבים חזקים ואני בבית וגם לא עובד. אז איך אפשר להתקדם?
  בתודה מראש, דורון בלבן.

  #21621
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  דורון שלום
  כשתרגיש טוב תבוא לוולפסון, או דרך הרופא שלך בקופה, אם זה יותר נוח לך.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

  #21630

  לרון שלום, מאת דורון בלבן.
  התקשרתי לוולפסון להזמין תור. לתדהמתי, התור הקרוב ביותר הוא עוד חצי שנה, בחודש מאי!!!
  הסברתי לפקידה שאני צריך תור דחוף כי הרגליים שלי שורפות וקשה מאוד לסבול את זה .היא אמרה שמבחינתה אין מה לעשות, אין להם שרות של תזכורת לפני התורים ואין לה אפשרות לדעת אם מישהו מבטל ולכן אין בכלל רשימת המתנה וגם אי אפשר לדעת מי לא יבוא. אם חצי שנה לא טוב אז רק דרך הרופא. אי לכך, אני פונה אליך ב- S.O.S
  בתודה מראש, דורון.

  #21641
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  דורון שלום,
  תשלח אליי פקס ל- 03-5028827 עם הטלפון שלך, ונקדים לך את התור.
  בברכה
  ד"ר רון דבי

מוצגות 6 תגובות – 1 עד 6 (מתוך 6 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.