מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    שגיא
    משתתף

דר רון דבי שלום!!למרות שעברתי את כל הבדיקות ונותרה לעשות רק ביופסיית העצב ב14 לחודש אני הולך ומחמיר.שאלתי הראשונה האם נוירופתית סיבים דקים מערבת סיבים אוטונומיים?אצלי יש כאבי רגליים חזקים מאוד וטיקים בלתי פוסקים בשרירים.יש תחושות של שריפה ועיקצוץ מהעור אך הקושי ברגליים הוא בלתי נסבל יש התכווצויות וטיקים.כאשר יושב כפות רגליים נרדמות ומרגיש כמו קריעה מבהונות הרגליים ואז כשקם יש חוסר שיווי משקל.יש חולשה בזרועות וברגליים דקירות כואבות מאוד בשרירים אימפוטנציה וזיכרון חלש מאוד.יש לחץ בצוואר פנים ולסתות עם סחרחורת בסיבוב ראש.מתקשה לעמוד על הרגליים ויש כאבי תופת בכפות הרגליים ודקירות.מופיעות אותן נקודות לבנות שהראיתי לך מתחת כפות הידיים וגם בכפות הרגליים.זה לא נורמלי אני לא יכול לעלות מדרגות לעשות הליכה או לעמוד על הרגליים.בשבוע האחרון התחיל חוסר שיווי משקל ותחושה של חוסר תיאום בפעילות הידיים מלווה ברעד.יש כיווץ בצדעיים ודקירות גם בצוואר.לפעמים בזמן נסיון הליכה של כמה מטרים מרגיש סחיבה של רגל שמאל.מופיעים עיקצוצים וכיווץ גם בידיים וגם בבית החזה ובצוואר.מופיעים נימולים בפנים ורעד.כל היום מערכת העצבים עובדת פשוט כל היום.מבחינה אוטונומית מופיע יובש בעור חוסר שיווי משקל וסחרחורות עם חוסר תיאום.עייפות קשה ואני פשוט לא מתפקד.מעל שנה וחצי של נסיון בטיפול פסיכיאטרי שהוחלף ללא עזרה.אני הולך ומידרדר -לעמוד על כפות הרגליים בלתי אפשרי.קושי אדיר להתעורר בבוקר ואימפוטנציה גם ללא סיקפה ספונטנית.אני בחופש מהעבודה ולא יכול אפילו להרים את בנותיי.אם לפני חצי שנה הלכתי עכשיו מתקשה ללכת.מרגיש שכל התפקודים נפגעים.גם היקבים נרדמים ותחושה שהידיים ריקות מדם.אקווה שתיפגש איתי בכל זאת ושתתיחס לשאלתי.אין לך מושג מה גדול הסבל שלי לחץ כזה בלסתות וצוואר וכל התופעות כאילו יש פגיעה בתפקוד המוח ומערכת העצבים.אשמח שניפגש ושתתיחס לשאלתי.מתכווצות לי האצבעות בידיים וברגליים.זה לא חיים רגילים.אני רואה מישהו עומד על הרגליים אני מקנא כי פדוט מתקשה לעמןד.כשקם מישיבה יש נוקשות וכובד בכל הגוף.חג חנוכה שמח

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שגיא שלום,
    נוירופתיה של הסיבים הקטנים יכולה לערב כמובן גם את הסיבים האוטונומיים, כי גם הם סיבים קטנים. במקרה שלך הבעיה מורכבת יותר, כי הסימפטומים שלך מאוד מגוונים ולא ניתן לייחס הכל לבעיה אוטונומית או בעיה בסיבים הקטנים, או בעיה נוירולוגית כלשהי המוכרת לנו.
    בברכה
    ד"ר ון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.