מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #16984
  אפרת
  משתתף

  ד"ר רון שלום,
  אשמח מאד אם תוכל לעזור לי לפענח את מילותיו העלומות של הניורולוג שבדקני..
  חשוב לי להקדים, כי הגעתי אליו בעקבות הפניה מאורטופד שעשה לי בדיקות שונות (כגון EMG ועוד) ולא מצא בעיה אורטופודית, אל האורטופד הגעתי בעקבות תאונת דרכים, מאחר והרגל הימנית שהיתה עד אז הדומיננטית אצלי, פתאום נהיתה חלשה כזו והיתי מועדת הרבה פעמים, ז"א פתאום היא היתה מתקפלת לי בצורה לא רצונית…
  בעקבות בדיקה יסודית (ידנית) של הניורולוג הוא כתב לי ככה באבחנה ACCIDENT/INJRY;NOS ולאחר מכן כתב שממליץ DOPICAR בגלל חשד של DOPA RESPONSIVE DYSTONIA.
  הו גם הנחה אותי לחזור כעבור כמה שבועות, אך לאחר שראיתי את פניו התמהות של הרוקח ואת אזהרתו החמורה להקפיד ליטול התרופה, ולארח קראתי בעלון שזה תרופה לפרקינסון, העדפתי להשיאר נופלת מידי פעם ולא לשתות או לחזור אליו.
  כעת, כעבור איזה שנה ומשהו, הגעתי שוב לאורטופד על תלונות בברך, והוא טען שעלי לחזור לברור גם אצל הניורולוג, כי זה נראה שההוא מצא לי משהו… היתי שמחה לעזרתךלפענח את המילים שהן סתומות כ"כ עבורי..
  ממה חושש הניורולוג או האורטופד, ואיך כל זה קשור לברך שעכשיו כואבת לי כבר כמה חודשים.. והאם כל זה אכן יכול להיווצר בעקבות תאונת דרכים (שלא היתה בה פגיעת ראש, אבל כן חבלות יבשות בפלג הימני של הגוף)?
  סליחה אם הלאיתי
  ותודה מראש
  אפרת.

  #16987
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  דיסטוניה

  שלום

  הנוירולוג חושב שיש לך סוג של בעיה נוירולוגית המתבטאת בתנועה או עיוות לא רצוני של השרירים ועשוי לגרום לנפילה. לכן הוא הציע לך את התרופה הזו.

  בברכה

  ד"ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.