Home פורומים נוירלוגיה פורום נוירולוגיה תופעות לוואי של טופיתרים

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #25749
    אריאל
    משתתף

    שלום ד"ר אודה לעזרתך אני ממש מודאגת

    התחלתי לקחת כדור טופיתרים לכאבי ראש… ומאז שהתחלתי לקחת האצבעות של הידיים נרדמות לי ואני מרגישה חולמנית. היום (היום השלישי שאני לוקחת) על הבוקר נתקעתי במישהי בכביש רגיל לחלוטין בלי שום סיבה. פשוט עופפתי…
    זה מהכדור לדעתך?

    #25752
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    אלה בהחלט יכולות להיות תופעות לוואי של הכדור.
    בד"כ לאחר מספר ימים התופעות חולפות. חשוב גם להעלות את המינון בהדרגה.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

    #25768
    אריאל
    משתתף

    תודה ד"ר.
    הפסקתי לקחת את הכדורים…
    יש לי שאלה נוספת בבקשה-
    בזמן האחרון מידי פעם קורה לי משהו באצבעות הרגליים… הם כאילו מתקבעות ופתאום אין לי יכולת להזיז אותן… ואם אני מזיזה זה כואב מאוד…
    הן לא נרדמות זרמים אלא ממש כאבים… אני אפילו לא יודעת איך להסביר… איך קוראים לזה ומה עושים?
    ודבר נוסף- באצבעות של הידיים בחיבורים פתאום גם כואב לי וכשאני מיישרת את כף היד מתקפלת לי באופן לא רצוני…
    מה זה?
    אני ממש מודאגת
    ואני גם לא כל כך יודעת להסביר מה בדיוק אני מרגישה ואיזה סוג כאב זה…
    אודה לעזרתך

    #25773
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    שלום
    ככל הנראה מדובר בהתכווצויות שרירים, מה שקרוי muscle crsmps. תנסי לקחת כדורי מגנזיום. יכול לעזור. אם התופעה תמשיך תתייעצי עם הרופא שלך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.