Home פורומים נוירלוגיה פורום נוירולוגיה תופעות לוואי של טופיתרים

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
  • #15664
    אלמוני
    אורח

    אני מטופלת מזה כחודש בטופיטרים (200 מ"ג ביום) למניעת פרכוסים וזאת לאחר שהדפלפאט כרונו 500 גרם לירידת ערך הכדוריות הלבנות בדם ונאלצתי להחליפו בהוראת הרופאה המטפלת.
    מאז השימוש בטופיטרים אני סובלת מתחושת זרמים בכפות הידיים והרגליים ובאיזור השפתיים. תחושת צריבה ועקצוצים.
    האם זה תקין?
    הטיפול התרופתי ניתן לי למניעת פרכוסים וזאת לאחר שעברתי ניתוח להוצאת מנינגומה לפני כשנה וחצי. לאחר הניתוח היו לי שני התקפי פרכוסים עם איבוד הכרה בהפרש של חצי שנה. ואחר כך לא היו לי יותר. היו 3 מקרים של אאורה לפני 7 חודשים ללא איבוד הכרה.
    האם אצטרך לקחת תרופות למשך תקופה ארוכה??
    (אני בת 50) התרופות עושות לי רע והייתי מעדיפה בלעדיהן אבל אני חוששת להפסיק בגלל כל האזהרות בהוראות הנלוות לתרופות וכמובן שלא אעשה זאת על דעת עצמי.

    אנא עצתך

    #15695
    דר רון דבי
    מנהל בפורום

    תחושת זרמים

    שלום

    תחושת הזרמים תתכן כתופעת לוואי של הטופירמט. מאחר שהיו לך מספר התקפים אפילפטים תצטרכי לקחת את התרופות לתקופה ארוכה. תצטרכי פשוט למצוא תרופה שתתאים לך. לא הייתי מציע שתפסיקי את הטיפול, מאחר שהדבר יעלה באופן משמעותי את הסיכון שלך להתקף אפילפטי על כל המשתמע מכך.

    בברכה

    ד,ר רון דבי

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.