מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #27205
  שירלי
  משתתף

  דר' שלום רב.
  אני בת 36 לרקע אציין שאני סובלת המון שנים מחרדת בריאות ולפני מספר חודשים אובחנתי עם פיברומיאלגיה לאחר 3 שנים של כאבים מפושטים .
  לפני 3 שנים החלו לי קפיצות שרירים מפושטות בכל חלקי הגוף שהולכים ובאים בתקופות מסויימות ,ניגשתי לנוירולוג שטען שזה מסטרס. אחר כך החלה הרגשה שאוכל לא יורד טוב בבליעה ,גם תופעה שבאה בתקופות מסוימות ( גסטרו טוען שזה עקב בעיות קיבה וחומציות שעולה) .
  לאחר תקופה החל לי רעד בידיים רק בתנועות מסויימות. החלטתי לגשת לנוירולוג פרטי שבדק אותי ואמר שאין לי כל בעייה נוירולוגית ולא רצה לשלוח אותי לבדיקות נוספות.
  בגלל שהייתי ממש חרדה ממחלת שרירים ניגשתי לנוירולוג מהקופה ששלח אותי לבדיקת emg לארבע גפיים הכניסו מחטים לשרירים למס שניות והוציאו. הבדיקה יצאה תקינה ב"ה,ניגשתי עם הבדיקה לנוירולוג נוסף ,3 במספר שבדק אותי גם פיזית וגם הוא אמר שאין לי בעייה נוירולוגית .
  בזמן האחרון הצטרפו קשיי נשימה. כל התופעות שאני מספרת לך נמשכות כמעט 3 שנים וכל פעם מצטרפת תופעה נוספת. הפחד שלי ממחלה נוירולוגית מחלת שרירים גבוה בגלל הקריאה באינטרנט על התסמינים שיש לי.האם סביר שהיא מתפתחת כך ?ולא עלו עליה.
  השאלה שלי האם אתה חושב שעשו לי את כל הבדיקות הנדרשות על מנת לשלול מחלת שרירים? נבדקתי אצל 3 נוירולוגים שונים ,האחרון היה לפני שנה וחמישה חודשים. רוצה לציין שלא נופלים לי חלילה דברים מהידיים אני עושה קניות מרימה דברים אבל מרגישה מייד שהשרירים מתעייפים ואני חייבת לנוח ולהסדיר נשימה על מנת להמשיך.
  סליחה על האורך ותודה רבה!

  #27209
  דר רון דבי
  מנהל בפורום

  שלום
  נבדקת כבר על ידי מספר נוירולוגים ונשללה למעשה מחלה נוירולוגית. מגוון הסימפטומים שאת מתארת יתכנו עקב החרדה והפיברומיאלגיה.
  בברכה
  ד"ר רון דבי
  נוירולוג

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.