מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    חני
    משתתף

לום רב,
    לפני כשלושה שבועות עשיתי בדיקות CT מח וזאת בגלל מיגרנות בתוצאת הבדיקה יצא כי מוקד צפיפות מופחתת בקוטר 6 מ"מ באזור הסטריאטום משמאל יכול לייצג חללי פריוסקולרי רחבי או מוקד לקונרי ישן. ברצוני לדעת מה זה אומר האם זה מסוכן ועל מה זה משפיע.
    שאר הבדיקה תקינה.
    תודה.חנה

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    תצטרך להתייעץ עם הרופא שהפנה אותך לבדיקה. בכלליות או שמדובר בממצא שהוא תקין חסר משמעות או באיזה אוטם ישן קטן. לכן חשוב מה חושב הרופא שהפנה אותך ומכיר את בעייתך.
    בברכה
    ד"ר רון דבי
    נוירולוג

חני
    משתתף

שלום ד"ר רון,
    קודם כל תודה על תשובתך הקודמת.
    רציתי לקבל ממך חוות דעת נוספת.
    הנוירולוג שמטפל בי אמר לי כי ככל הנראה הממצא שיצא ב-CT הוא צלקת שלא יודעים ממה היא נוצרת ושלח אותי לעשות דופלר צווארי. הדופלר יצא בסדר ושאחזור עוד 3 חודשים בינתיים
    הייתי אצל רופאת המשפחה שטוענת שככל הנראה זה מכה שקיבלתי ויש שם צלקת שאולי צריך לעקוב אחריה ואם זה גודל אז לפעמים מנתחים.
    האמת שאני מרגישה שנותנים לי תשובות זה יכול להיות ככה וזה יכול להיות משהו אחר אך לא אומרים תשובה חד משמעית לכן אודה לך אם תוכל לעזור לי להבין ממה נגרם האוטם הזה והאם הצלקת יכולה לגדול ויש לזה משמעות? האמת שאני לא שקטה בסך הכל נגשתי ל-CT בגלל מגרנות שאני חיה איתם ומתפקדת איתם הרבה שנים ושבאות פעם ולפעמים פעמים בחודש ונמשכות כ-3 ימים.
    אודה על עזרתך,
    חני

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    לא תמיד יש הסבר לכל ממצא וממצא. מטרת הפורום היא לא לתת ייעוץ פרטני על בעיה ספציפית, ברור לך שזה לא המקום, אלא לתת עיצות כלליות, כיוון כללי. בנוגע של בדיקה ספציפית כמו המקרה שלך תצטרכי להתייעץ או עם רדיולוג או עם נוירולוג, ועדיין יתכן שלא תקבלי תשובה חד משמעית.
    בברכה
    ד"ר רון דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.