מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • מאת
    תגובות
    מעיין
    משתתף

התרשים בוצע בעירנות,נמנום,נשימת יתר ובגירוי אור
    בעירנות נקלטה פעילות רקע אחורית מסוג אלפא בתדירות של – מ/שנ ואמפליטודה של -6 מק"ו ,סדירה,סימטרית,נחסמת בפקיחת עיניים, על פני האיזורים הקדמיים נקלטה פעילות בטא סימטרית כן נקלטו סדרות אינטרמיטנטיות קצרות 1-2 שנ' של פעילות איטית ובלתי סדירה בתדירות של 5-7 מ/שנ' ואמפליטודה של 70-100 מק"ו על פני האזור האוקסיפיטלי מימין. תדירותן של סדרות אלה עלתה בנמנמום ובנשימת יתר ללא שינוי בגירוי אור. לא נקלטה פעילות אפילפטיפורמית. לסיכום- תרשים בלתי תקין בשל האטה אינטרמיטנטית קלה על פני האזור האוקסיפיטלי מימין.

דר רון דבי
    מנהל בפורום

שלום
    עליך להתייעץ עם הרופא שהפנה אותך לבדיקת EEG בנוגע למשמעות הבדיקה. בדיקת EEG אינה ספציפית למחלה מסויימת (למעט במקרה ורואים פעילות אפילפטית, מה שלא היה במקרה שלך). שינויים כמו האטה אינם ספציפים, ולכן כדאי שתתייעץ עם הרופא, כי יש לדון בכל מקרה לגופו.

בברכה

ד"ר רון דבי

נוירולוג

מעיין
    משתתף

שלחו אותי בגלל התעלפות עם פירכוס קל לפני שנה שנבעה מחוסר שינה ושתיית יין מאז לא הייתה לי התעלפות אבל לפעמיים כאבי ראש ורק עכשיו הרופא ראה שלא הלכתי לנורולוג. הסיטי יצא תקין.לכן אני רוצה לדעת מה יכולה להחות הסיבה לתשובה לא תקינה בeeg

רון דבי
    מנהל בפורום

יש אנשים שזה ה- EEG הבסיסי שלהם, ולא תוצאה של מחלה. יש אנשים שיש להם נטייה לאפילפסיה ב- EEG אך הם לא מפתחים התקפים קליניים, יש כאלה שיש להם שינויים שונים כמו האטה והם לא חולים, ויש כאלה שיש להם הפרעה נוירולוגית כזו או אחרת. אתה מעלה שאלה כללית, התשובה צריכה להיות ספציפית אליך. הסיבות לשינויים ב- EEG יכולות להיות מגוונות, ותלויות כמובן בכל מקרה לגופו, לכן הצעתי לך להתייעץ עם נוירולוג בקופה.
    בברכה
    ד"ר דבי

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.